2022-06-01

Dzień Dziecka u gwiazd Polsatu: „Wszystkiego dzieciakowatego”

Bohaterowie programów i seriali dzielą się ciekawymi wspomnieniami i relacjami foto. Z okazji Dnia Dziecka na instagramowych kontach gwiazd Polsatu pojawiły się zarówno wzruszające, jak i śmieszne wpisy. Ulubieńcy widzów pochwalili się zdjęciami z dzieciństwa, fotkami swoich pociech, ale też nietypowymi filmikami. Zobacz, kto najlepiej wczuł się w klimat 1 czerwca i kto wciąż ma dziecięce poczucie humoru.

Piotr Gąsowski
Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” uczcił Dzień Dziecka wzruszającym zdjęciem i opisem: - Jestem szczęśliwym dzieckiem mojego wspaniałego, kochanego Taty Włodka i szczęśliwym tatą moich wspaniałych i kochanych dzieci, Kuby i Julki! I życzę Im i Wam wszystkim, Drogie Dzieci, szczęśliwego i ciekawego życia! I żebyście czuły się kochane i abyście czuły, że kochacie! Ja tak czuję i dlatego czuję się też szczęśliwy, mimo wielu „nieszczęść”, których byłem świadkiem, które mnie dopadły i … które, niestety, sam wywołałem!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Gąsowski (@piotr.gasowski.official)

Małgorzata Socha
Aktorka grająca Ingę w serialu Przyjaciółki pokazała, jak spędziła Dzień dziecka ze swoimi pociechami na urlopie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Ania Rusowicz
- Mamo, za kogo się dzisiaj przebierasz? Tak pytał mój Synuś gdy byłam w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ale tak sobie myślę, że ważne jest, by na każdym etapie życia pielęgnować to swoje wewnętrzne dziecko, by nie wyrosło nigdy do końca ze spontaniczności, radości, wygłupów i marzeń. Wszystkiego najlepszego kochani dla Was, dla Waszych dzieci oraz dla Waszych wewnętrznych dzieci, które wciąż mieszkają w Was - napisała Ania Rusowicz, zamieszczając na Instagramie zdjęcie synka, Tytusa.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Rusowicz Official (@ania_rusowicz_official)

Anna Dereszowska
Aktorka, na której rolę główną w serialu Polsatu "Lulu" czekamy, wyznała, że 1 czerwca spędziła nie ze wszystkimi dziećmi: - Moje trzy skarby najważniejsze na świecie. Dziś ich święto, ale 2/3 ekipy szaleje na szkolnych wycieczkach, więc odliczamy do soboty, kiedy wspólnie urzadzimy sobie nasz Dzień dziecka. Złożyła też życzenia wszystkim dzieciom: - Żeby jak najdłużej mogły cieszyć się beztroską dzieciństwa, ciepłem rodzinnym, poczuciem bezpieczeństwa i miłością. Oby ta ciekawość świata i radość z małych rzeczy was nie opuszczała!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Dereszowska (@dereszowska)

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
Para jak zwykle podeszła do tematu z humorem, zamieszczając dowcipny filmik z odliczaniem do chwili, kiedy dzieci wyprowadzą się z domu. Jak wyliczyli, pozostało do tego momentu 5138 dni...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Katarzyna Dowbor
Dziennikarka wykorzystała okazję do promowania czytania książek. W dodatku na swoich instastories sama wystąpiła jako lektorka książki dla dzieci - oczywiście o jej ukochanych koniach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Maciek Radel
Aktor świętował Dzień Dziecka popularnym trendem, zamieszczając swoje zdjęcie z dzieciństwa. - Największa zmora nauczycieli przez nieustanne gadulstwo, niekwestionowany mistrz gry w chowanego na podwórku, gwiazdor szkolnych apeli i występów na imieninach cioci, prysznicowy wyjec, totalna łamaga na boisku, amator chipsów Chio i wdzięków Cindy Crawford, naczelna udręka starszego brata, czyli po prostu Maciuś Radel-Szpadel życzy wszystkim bez wyjątku najlepszego dzieciakowatego! - wyliczył na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciek Radel (@maciek_radel)

Łukasz Płoszajski
W modę na publikowanie zdjęć z rodzinnego albumu wpisał się także aktor serialu „Pierwsza miłość”. Łukasz Płoszajski w opisie fotki przyznał, że spełniło mu się wszystko, o czym marzył jako dziecko!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Łukasz Płoszajski aktor, mentalista, twórca (@lukaszploszajski)

Pola i Michał Wiśniewscy
Żona wokalisty zespołu Ich Troje zamieściła fotkę Michała Wiśniewskiego z synkiem i zabawnym komentarzem na jego temat: - Piątka dzieci, a właściwie dziewiątka. Licząc tego najstarszego, z czerwonym włosami, który tylko wygląda tak dorośle, to już dyszka. Bo nieważne ile mamy lat, ważne co mamy w sercu - podkreśliła.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

Barbara Kurdej-Szatan
Finalistka 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” podzieliła się radosną rodzinną fotografią. - Samych szczęśliwości kochane dzieciaki - napisała pod postem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Krzysztof Wieszczek
W szczególny sposób 1 czerwca spędził aktor serialu „Przyjaciółki”. Z ekipą Polsatu odwiedził dzieci ze szpitala, ośrodka wychowawczego i ośrodka dla uchodźców z Ukrainy w Otwocku. - Z wyjątkową ekipą Teletubisiów i innych superbohaterów złożyliśmy wizytę tym Dzieciom, które swojego święta nie mogą niestety spędzić w domach. No i trochę się wzruszyłem, widząc łzy radości w oczach babci jednego z naszych małych ukraińskich przyjaciół… - napisał Krzysztof Wieszczek.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Wieszczek (@krzysztofwieszczek)

Katarzyna Skrzynecka
Aktorka dopiero późno wieczorem wyjaśniła, dlaczego nie świętowała Dnia dziecka w serwisach społecznościowych: - Jeśli nie mam czasu być tu, na Instagramie, jest szansa, że mój czas jest tam, gdzie jest najważniejszy... najcenniejszy...NAJSZCZĘŚLIWSZY... To był piękny Dzień Dziecka - cały nasz!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KATARZYNA SKRZYNECKA (@katarzyna_skrzynecka_official)

Wszystkim dzieciakom, tym małym i tym dużym, także życzymy wszystkiego najlepszego!

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat