2022-05-25

Trzy super trendy modowe na Polsat SuperHit Festiwal 2022

0

Oglądając występy gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2022 trudno było nie zauważyć lansowanych przez nie zdecydowanych modowych trendów. Skoro celebryci są zgodni, to wiadomo już, co w tym letnim sezonie będzie się nosiło na imprezach. Jeżeli chcesz być na czasie, to zobacz jak wykonawcy i prezenterzy, i to obojga płci, nosili w Sopocie trzy elementy stroju: marynarki, cekiny i pióra.

Prowadzący pierwszy festiwalowy wieczór Krzysztof Ibisz w marynarce postawił na klasyczną czerń z atłasowymi elementami.

Kamil Bednarek założył lekki letni garnitur z ozdobioną kwiatowymi aplikacjami marynarką.

O ile od rockmana Muńka Staszczyka z T.Love trudno oczekiwać marynarki, to towarzysząca mu gościnnie sąsiadka z warszawskiego Żoliborza Kasia Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni miała dwa z trzech modnych elementów: na złoty lśniący kombinezon narzuciła czarną dopasowaną marynarkę.

W drugim dniu koncert prowadzili Karolina Gilon, Marcelina Zawadzka i Maciej Dowbor. Klasyczna marynarka Macieja była świetnym neutralnym tłem dla czarnej i brzoskwiniowej kreacji pań, obu z lśniącymi ozdobami.

Viki Gabor i Kayah obie postawiły na kolorowe garnitury z bardzo oversize’owymi marynarkami, jedna w kolorze ecru, druga indygo.

Dawid Kwiatkowski odważnie połączył aksamitną marynarkę oraz siateczkowy top z błyszczącymi elementami.

Metaliczna kreacja Sylwii Grzeszczak również miała kryształowe lśniące dodatki. Koszula jej gitarzysty, tak samo.

Grzegorz Hyży zaprezentował się w oryginalnej oversize’owej marynarce retro w kolorze pomarańczowym z czarnymi dodatkami.

Marynarka Michała Szczygła miała zaskakujący zarówno rozmiar, kolor jak i krój - z rozcięciami na ramionach.

Bryska miała tęczowo lśniące elementy na wyjątkowo korzystnym czarnym kombinezonie. Cekiny, które są jej znakiem rozpoznawczym, miała też na twarzy.

Gospodyni wieczoru, obchodząca jubileusz Doda, dopiero w drugiej kreacji wieczoru miała zarówno pióra jak i lśniące strasy.

Zaproszony przez Dodę do wspólnego występu Michał Wiśniewski również miał garnitur, tak samo barwny jak on sam.

Beata Kozidrak trafiła we wszystkie trzy modowe trendy. Najpierw zaprezentowała brzoskwiniową marynarkę, później prześwitującą czarną sukienkę wieczorową z piórami i cekinami.

Wszystkie kreacje gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2022 prezentowały się doskonale!

Komentarze