2022-05-24

Marcelina Zawadzka: „Farma”? Marzyłam o tym całe życie!

Prowadząca program komentuje pierwszą polską edycję i zaprasza do kolejnej. W szczerej rozmowie z POLSAT.PL Marcelina Zawadzka wspomina swój debiut w wyjątkowej roli. Zdradza też, jak obecnie wyglądają jej relacje z koleżanką z programu, Iloną Krawczyńską. Co jeszcze mówi o drugiej odsłonie reality show „Farma”, do której casting wciąż trwa?

Oglądaj Farma online na polsatboxgo.pl.

Na łonie natury
Marcelina Zawadzka bardzo dobrze wspomina pierwszy sezon produkcji „Farma”. Gwiazda zdradza, że prowadzenie takiego reality show to coś, o czym myślała od dawna. - Marzyłam o takim programie, żeby być blisko natury. Jest jak napisany dla mnie - podkreśla. Okres intensywnej pracy i nagrań w gospodarstwie w Puszczy Noteckiej wywarł na niej ogromne wrażenie, dlatego tym bardziej cieszy się na myśl o kolejnym sezonie. - Jestem podekscytowana i bardzo się cieszę. Po pierwszej edycji wciąż mamy kontakt z ludźmi, którzy użyczyli nam zwierzęta na potrzeby programu. Wiem, że od tamtego czasu było też kilka narodzin nowych mieszkańców zagrody - mówi gwiazda.

Praca i... ploteczki
Prowadzącej na farmie towarzyszyła Ilona Krawczyńska. Panie, choć w reality show wcielają się w role „dobrej i złej policjantki”, prywatnie bardzo się podczas nagrań zaprzyjaźniły. Od czasu zakończenia produkcji ich kontakt jest nieco mniejszy, a kolejny sezon to dla ich okazja, żeby wszystko nadrobić. - Cieszę się, że będzie miały czas pobyć z Iloną i porozmawiać - mówi Marcelina Zawadzka w rozmowie z POLSAT.PL. - Teraz się nie widujemy, bo każda z nas ma coś na głowie. Fajnie, że kolejne tygodnie spędzimy razem. Ilonka zrobiła prawo jazdy na motocykl, więc będziemy jeździć razem - zdradza prowadząca.

Wyślij swoje zgłoszenie do drugiej polskiej edycji programu Farma. Czeka na Ciebie przygoda życia, kupa siana i wielka popularność!

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj!