2022-05-19

Casting do „Love Island. Wyspa miłości”: Oni mówią, że warto!

0

Bohaterowie reality show zachęcają, by zgłosić się do szóstej edycji programu. „Love Island. Wyspa miłości” to szansa odnalezienia drugiej połówki, ale i przygoda życia. Uczestnicy piątej serii opowiadają, czego można spodziewać się, biorąc udział w castingu i dlaczego warto spróbować. W rozmowie z POLSAT.PL doświadczeniami dzielą się Agnieszka Kozielska, Włodek Troszyn, Ania Woźniak, Kamila Rumin i Iwona Kuczera.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Krótko, ale intensywnie
Pomimo tego, że Agnieszka Kozielska spędziła w willi zaledwie kilkanaście godzin, nie żałuje decyzji o udziale w programie. - Na pewno jest to niesamowite przeżycie, poznać wszystko od tej drugiej strony kamery - przekonuje trenerka personalna. - Poznałam bardzo fajnych ludzi. Super było móc porozmawiać z Karoliną Gilon, to mega sympatyczna osoba - dodaje.

Ty też możesz stanąć po drugiej stronie i poznać Karolinę Gilon. Zgłoś się pod tym linkiem!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kozielska 🌴 (@ejkej_9)

Kamery już nie straszne
Uczestniczka piątej edycji zwróciła uwagę na jeszcze jeden aspekt związany z „Love Island”. - Program pozwolił mi wyjść z mojej strefy komfortu, nabrałam więcej odwagi, pewności siebie. Kiedyś wstydziłabym się stanąć przed kamerą i udzielać wywiadów, teraz nie mam z tym problemu - tłumaczy Agnieszka Kozielska i zapowiada śmiało: - Na pewno jeszcze spróbuję swoich sił w telewizji. Na „Wyspie miłości” mi nie wyszło, ale kto wie, gdzie mnie jeszcze poniesie - śmieje się instruktorka fitness. - Jeśli i ty wiedziesz takie nudne życie, jakie miałam ja - praca, dom, zajęcia i w kółko to samo - polecam z całego serca: zgłoś się do programu i zrób coś dla siebie - zachęca. - Walcz o marzenia i miłość! I pamiętaj, że żyje się raz! Tak młodzi jak dziś już nie będziemy - dodaje z uśmiechem.

Chcesz wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować sił w telewizji. Weź udział w programie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Woźniak Love Island 5 🏝 (@ania_fitness)

Najlepsza nagroda to...
Ania Woźniak jest podobnego zdania. - Zdecydowanie warto wziąć udział w programie, ponieważ jest to jedna z najpiękniejszych przygód. Nie dość, że możemy poznać swoją drugą połówkę, to zyskujemy również nowych znajomych, a czasami rodzą się z tego piękne przyjaźnie - opowiada. Chętnie wraca pamięcią do dni, kiedy przebywała na „Wyspie miłości”. - Udział w show będę zawsze wspaniale wspominać, ponieważ wyszłam z niego z najlepszą nagrodą, czyli miłością, której szukałam - mówi trenerka, która jest w związku z Włodkiem Troszynem. Para chętnie dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych.

Weź udział w castingu i przeżyj przygodę życia. Zgłoszenia w tym miejscu!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Woźniak Love Island 5 🏝 (@ania_fitness)

Nie tylko miłość
Ania Woźniak podkreśla, że jedną z największych nagród, są właśnie przyjaźnie na lata. - Miałam szansę poznać lepiej samą siebie oraz kilka bardzo wartościowych osób, z którymi zamierzam kontynuować znajomość - mówi. Dobre relacje z pozostałymi bohaterami „Love Island. Wyspa miłości” widać na zdjęciach uczestniczki piątej edycji na Instagramie.

Znajdź przyjaciół i miłość na całe życie. Zgłoś się do szóstej edycji „Love Island. Wyspa miłości”!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Woźniak Love Island 5 🏝 (@ania_fitness)

Kto nie ryzykuje, nie pije szampana
Chłopak Ani Woźniak, Włodek Troszyn, również mówi o udziale w programie w samych superlatywach. - Jeżeli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, która może całkowicie odmienić twoje życie, to nie wahaj się i śmiało ruszaj na casting - zwraca się do potencjalnych Wyspiątek. - Pobyt na „Wyspie miłości” daje możliwość poznania samego siebie oraz wspaniałych ludzi, którzy tworzą tam niesamowity klimat. To także chwile, które łapią za serce - kontynuuje. - Oczywiście największą wygraną jest znalezienie drugiej połówki. Bez wątpienia powtórzyłbym tę przygodę, bo ja zgarnąłem główną nagrodę, czyli osobę, z którą mogę iść przez życie. Były wzloty i upadki, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, więc polecam ten program każdemu - argumentuje.

Chcesz odmienić swoje życie tak, jak Włodek? Weź udział w programie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Włodek Troszyn LOVE ISLAND 5 🌴 (@mr.wlodo)

Najlepsze dopiero przed nimi
Kamila Rumin nazywa udział w miłosnym reality show „obowiązkiem każdego młodego”. - Powiedzieć „przygoda” to nie powiedzieć nic - komentuje. - Niesamowity sprawdzian i nauka w jednym. Nie nauczysz i nie doświadczysz tego nigdzie indziej niż w „Love Island. Wyspa miłości” - zachwala reality show. - Emocje, adrenalina i odrobina strachu przed nieznanym w jednym - wylicza. - Aż zazdroszczę kolejnym uczestnikom, że to wszystko przed nimi - podkreśla uczestniczka piątego sezonu.

Przyjdź na casting i wypełnij obowiązek każdego młodego! Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamila Rumin Love Island 5 🏝🤍 (@rumin.kamila)

Nowe możliwości
- Dla mnie była to niesamowita przygoda, sprawdzenie samej siebie, pokonanie własnych słabości i wreszcie szansa na prawdziwe uczucie - takiego zdania jest z kolei Iwona Kuczera. - I choć brzmi to niedorzecznie, bo to jednak reality show z niesamowitą liczbą kamer, to właśnie w tym celu tam pojechałam - dodaje bohaterka programu. Choć ostatecznie nie sparowała się z żadnym z uczestników, przekonuje, że „Wyspa miłości” zdecydowanie otwiera nowe możliwości. - Nawet jeśli w programie nie udało się odnaleźć tego jedynego, to udział w produkcji stworzył mi szansę na poznanie ogromnej liczby ludzi poza nią - tłumaczy i zauważa jeszcze jedną wartość show. - Każda podróż poza granice państwa pomaga nam się rozwijać, rozszerzać horyzonty. Oczywiście Hiszpania nie jest mi obca, ale bez wahania podjęłabym decyzję o wejściu do willi raz jeszcze, choćby z tego względu - kończy.

Idź za radą Iwony - rozwijaj się, poznawaj nowych ludzi, poszerzaj horyzonty - zgłoś się do programu!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez yvetteivonne 🌴☀️✈️ (@iwona__kuczera)

Formularz zgłoszeniowy do „Love Island. Wyspa miłości” dostępny jest tutaj!

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze