2022-05-18

„Mecenas Porada” - odcinek 12: Decyzje na całe życie

0

Katarzyna i Zośka jako jedyne przychodzą na wesele Grzegorza i Marty bez pary. Mimo to bawią się świetnie, bo w swoim towarzystwie czują się najlepiej. Zośka od początku planowała, że pójdzie sama, bo Adi i Marcin zaprosili kogoś innego. Z kolei Porada mówi Wyrzykowskiemu, że nie chce, aby towarzyszył jej w tym ważnym dniu. Co wydarzyło się między nią a Aleksandrem?

Oglądaj Mecenas Porada online na polsatgo.pl.

Genialny pomysł przyjaciela
Róża zgłasza się do Katarzyny z prośbą o pomoc - jej mąż miał poważny wypadek na motocyklu i jest w śpiączce. Problem polega na tym, że firma ubezpieczeniowa odmawia wypłaty odszkodowania, twierdząc, że motocykl nie był sprawny technicznie, z winy Kajtka. Z pomocą Adiego Porada namierza więcej osób, które ucierpiały w wypadkach motocyklowych z powodu wadliwych amortyzatorów i przekonuje je, aby złożyły pozew zbiorowy przeciwko producentowi.

Druga szansa
Inna sprawa, którą przyjmuje prawniczka, dotyczy młodego małżeństwa, które postanawia zacząć nowe życie w Warszawie. Korzystają z pomocnej dłoni Lidki, ciotki Majki, która proponuje, aby zamieszkali w jej domu. Niestety z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach... Właścicielka willi oskarża męża siostrzenicy o kradzież pieniędzy. Młoda mecenas po rozmowie z nią orientuje się, że ta romansuje ze studentami...

Wspaniały czas
Zaślubiny i przyjęcie weselne Marty i Grzegorza udają się lepiej niż planowali. Gościom dopisuje humor, wszyscy świetnie się bawią, a małżonkowie są przeszczęśliwi, że podjęli decyzję o wspólnej przyszłości. Za sprawą Marty i Katarzyny Grzegorz zostaje zaskoczony na przyjęciu, kiedy gościem specjalnym okazuje się wokalistka jazzowa Aga Zaryan.

Kto ukradł pieniądze Lidii Kojder? Co zrobił Wyrzykowski, że Katarzyna postanowiła iść sama na ślub ojca?

„Mecenas Porada” - sezon 1, zobacz odcinek 12:

Dziękujemy za oglądanie pierwszego sezonu serialu Mecenas Porada w Telewizji POLSAT!

Komentarze