2022-05-12

„Prezydenci i Premierzy” od 14 maja w Polsacie i Polsat News

0

Program publicystyczny, którego prowadzącym jest Jarosław Gugała, zmienia termin emisji. „Prezydenci i Premierzy” od 14 maja w sobotę o godz. 19:15 na głównej antenie Polsatu oraz w Polsat News. To jedyna taka audycja w Polsce, w której głos zabierają politycy, którzy pełnili najważniejsze funkcje w państwie.

Najważniejsze tematy, specjalni goście
„Prezydenci i Premierzy”, program publicystyczny, w którym Jarosław Gugała rozmawia z osobami w przeszłości sprawującymi urząd Prezydenta lub Prezesa Rady Ministrów RP, na najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia. Wśród gości programu m.in. Bronisław Komorowski, Jan Krzysztof Bielecki, Waldemar Pawlak oraz Leszek Miller.

Wyjątkowy program publicystyczny
- „Prezydenci i Premierzy” to jedyny taki program w Polsce, w którym głos zabierają politycy, którzy pełnili najważniejsze funkcje w państwie. Dziś z dystansu, ale bogaci w unikatowe doświadczenia komentują najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Program ma stałą, dużą widownię, a teraz będzie go mogło oglądać jeszcze więcej widzów - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji POLSAT.

W niedzielę do ramówki Polsat News o godz. 19:30 powraca prowadzone przez Przemysława Talkowskiego „Państwo w Państwie”.

  

„Prezydenci i Premierzy” od 14 maja w sobotę o godz. 19:15 w Telewizji POLSAT i Polsat News.

Komentarze