2022-05-12

„Nasz nowy dom” - premiery i powtórki odcinków. Kiedy leci Twój ulubiony program?

0

„Nasz nowy dom” zmienił losy tysięcy osób. Prowadzony przez Katarzynę Dowbor program pomaga osobom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej odzyskać bezpieczeństwo i spokój, przeprowadzając metamorfozy ich mieszkań i domów. Historie bohaterów widzowie obserwują od lat. Gdzie i kiedy można śledzić nowe odcinki programu „Nasz nowy dom”? Program jest nadawany co tydzień, o stałej porze, ale popularnością cieszą się również powtórki programu w telewizji i online. Sprawdź gdzie oglądać „Nasz nowy dom” - na bieżąco, ale też starsze odcinki.

Oglądaj Nasz nowy dom online na polsatgo.pl.

„Nasz nowy dom” to nie tylko program telewizyjny, ale realna pomoc, którą otrzymało wiele osób. Każdy odcinek opowiada poruszające losy rodzin w potrzebie, pokazuje ciężką pracę, którą ekipa wkłada w poznanie potrzeb i realizację projektu, a także niesie olbrzymi ładunek emocji przy ujawnieniu końcowego efektu prac.

Kiedy leci „Nasz nowy dom” w TV?
Program ma swoją premierę co tydzień, w czwartek o godz. 20:05. Dla tych, którzy przeoczyli odcinek, lub chcą go obejrzeć jeszcze raz, powtórka jest nadawana w niedzielę o godz. 17:40.

„Nasz nowy dom” online
W internecie program „Nasz nowy dom” dostępny jest na polsatgo.pl. Odcinki można oglądać zaraz po emisji na antenie telewizji. Warto też wrócić do poprzednich edycji - w Polsat Go są wszystkie sezony programu i odcinki specjalne.

Komentarze