2022-05-09

Czwarty sezon serialu „Komisarz Mama” w Polsacie. A w nim...

Fani produkcji mogą odetchnąć z ulgą, bo ekipa wróciła na plan zdjęciowy. Przygody uwielbianej przez widzów nietuzinkowej policjantki mają swoją kontynuację! Z jakimi wyzwaniami prywatnymi i zawodowymi będzie mierzyć się Maria Matejko w nowych odcinkach? Na jej drodze dwie nowe postaci. Czwarty sezon serialu „Komisarz Mama” wkrótce w Polsacie!

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatboxgo.pl.

Ekipa znów na planie
W środę 4 maja został wyemitowany finałowy odcinek trzeciego sezonu serialu „Komisarz Mama”, ale setki tysięcy fanów serialu mogą odetchnąć z ulgą. 20 kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do czwartego sezonu produkcji. Przed widzami kolejne trzymające w napięciu śledztwa i perypetie przebojowej, charyzmatycznej, a przede wszystkim niezwykle skutecznej Marii Matejko, dla której nie ma spraw nie do rozwiązania.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 💫PAULiNA CHRUŚCiEL (@paulinachrusciel)

Co nowego w serialu „Komisarz Mama”?
Czwarty sezon to istna karuzela nowości! Na zawodowej drodze Marii dwie nowe postacie: Beata Lorek (w tej roli Ilona Ostrowska), komisarz z komendy olsztyńskiej, z którą Matejko będzie walczyć o śledztwa oraz podkomisarz Paweł Ostrowski (Mikołaj Krawczyk), dawny znajomy Marii. Spotkanie po latach sprawi, że dawne emocje odżyją...

Twórcy produkcji Polsatu
Czwarta seria liczy dziesięć odcinków. W obsadzie między innymi: Paulina Chruściel, Paweł Ławrynowicz, Anna Matysiak, Hanna Śleszyńska, Ilona Ostrowska oraz Mikołaj Krawczyk. Producentem wykonawczym jest Polot Media, reżyserem Makary Janowski, a autorką adaptacji Olga Kłys.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama