2022-05-02

Marcelina Zawadzka o podróży do Azji. „Szczególny wyjazd”

Szczegóły wycieczki współprowadzącej program „Farma”. Zobacz wideo! Marcelina Zawadzka z pewnością odpoczęła i nabrała sił przed startem nagrań do drugiego sezonu show. Gwiazda wraz ze swoim partnerem Maksem zwiedziła daleką Azję. Co powiedziała o bajecznych wakacjach w Bangkoku i okolicznych wyspach? W rozmowie z POLSAT.PL opowiada, z jakich względów jej podróż była wyjątkowa.

Oglądaj Farma online na polsatgo.pl.

Nowe odkrycia kulinarne
Marcelina Zawadzka chętnie dzieliła się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami z dalekiej wyprawy. Fani byli zachwyceni pięknymi widokami i krajobrazami. W rozmowie z POLSAT.PL prezenterka opowiedziała o pozostałych atutach wyjazdu. - Cudne jedzenie! - wymienia. - Sam ryż z jajkiem genialny. Mogłabym to jeść na śniadanie, obiad i kolację - śmieje się gwiazda.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Lokalne atrakcje cenniejsze niż stolica
Swoją przygodę w Azji, Marcelina i jej ukochany Max Gloeckner zaczęli od stolicy Tajlandii. - Jest bardzo intensywna, to taka Warszawa razy dziesięć - objaśnia. W wywiadzie podkreśla też wpływ pandemii na rozwój gospodarczy tego wyjątkowego miejsca. - Wszystko wraca do normy. Te kraje są jednak takie, że żyją z turystów - mówi. Po Bangkoku, para udała się na mniejsze wysepki. W zwiedzanie innych zakątków pomocne było, że partner prezenterki Polsatu mieszkał i studiował w Tajlandii. - Byliśmy jak lokalsi, wtedy zwiedza się zupełnie inaczej - zwraca uwagę prowadząca program „Farma”.

Jak Marcelina Zawadzka oceniła kulturę azjatycką i co powiedziała o ludziach tam mieszkających?

  

Druga edycja programu Farma wkrótce w Telewizji POLSAT.