2022-04-26

„Wieloletni związek”. Paulina Sykut-Jeżyna o współpracy z...

0

W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go prezenterka zdradza receptę na udany telewizyjny duet. Paulina Sykut-Jeżyna od lat tworzy go wspólnie z Krzysztofem Ibiszem, między innymi w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz na koncertach i eventach Telewizji POLSAT. Od czego, jej zdaniem, zależy sukces prowadzących? Czy jej relacje ze scenicznym partnerem powinny wybiegać poza strefę zawodową?

Długie dystanse na plus
Pogodynka podsumowuje dotychczasową współpracę z Krzysztofem Ibiszem, którego zna od wielu lat. - To jest poniekąd wieloletni związek,  team prezenterski - tłumaczy. - Ja jestem długodystansowcem, więc bardzo dobrze się czuję w takiej relacji. Bardzo ją szanuję i cenię - dodaje. Doskonałym potwierdzeniem tych słów jest jej życie prywatne, w którym także stawia na długie dystanse. Od 1998 roku spotyka się z przedsiębiorcą Piotrem. Para wzięła ślub 13 lat później, ma córkę Różę urodzoną w 2016 roku.

Sympatia poza estradą
Przygotowania i próby do prowadzenia wydarzeń telewizyjnych to wiele godzin spędzonych razem również poza anteną. - Rozmawiamy na scenie i poza nią. Jeśli coś jest dla nas trudne, przegadujemy to - zdradza receptę na doskonały duet telewizyjny Paulina Sykut-Jeżyna w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go. Podkreśla też, jak ważne jest, żeby po prostu się lubić i przyjaźnić. - Rozmawiamy także o sprawach prywatnych. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się takiego scenicznego partnera znaleźć - dodaje.

Pulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz: Nierozłączny sceniczny duet
Wspólnie pracowali nad wieloma projektami Telewizji POLSAT, takimi jak Sylwestrowa Moc Przebojów, Earth Festival czy Polsat SuperHit Festiwal. Paulina Sykut-Jeżyna dołączyła do obsady piątej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, programu, który od początku prowadzi Krzysztof Ibisz. Od 2021 roku na parkiecie w tej samej roli pojawia się również Izabela Janachowska.

  

Co jeszcze Paulina Sykut-Jeżyna zdradza o Krzysztofie Ibiszu i pracy z nim?

Komentarze