2022-04-20

„Przyjaciółki”: Inga odkrywa tajemnicę. „Mam was, zdrajcy!”

0

Gruszewska jest bardzo rozgoryczona, kiedy potwierdzają się jej domysły. Z pomocą swatki miała spotkać wielką miłość, ale póki co, to inni odnaleźli szczęście. Na samym początku Inga nie spodziewała się, że jej rady doprowadzą do takiej katastrofy. Dzięki niezamierzonej szczerości córki demaskuje, co skrzętnie ukrywały przed nią bliskie jej osoby. „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Tajemnicza randka Sary
Inga, po wielu uczuciowych zawodach, w poszukiwaniach kolejnej miłości sięgnęła po pomoc swatki. Jej porady do tej pory nie przyniosły jednak wiele dobrego. Dotychczasowi dwaj kandydaci nie podbili serca Gruszewskiej. Choć spodobał się jej Łukasz, to nie czuje „motyli w brzuchu”. W przeciwieństwie do Sary, która wpada do salonu przygotować się na randkę. Nie chce jednak zdradzić, kto wywołuje u niej takie uczucia...

Nowa dziewczyna Roberta
Gruszewska podczas zabawy z Marysią przypadkowo dowiaduje się, że Robert ma nową dziewczynę. Zaintrygowana łączy różne fakty i postanawia sprawdzić swoje przypuszczenia. Odprowadza więc córkę na jej wspólne wyjście z ojcem do muzeum. Widok Roberta i Sary potwierdza jej domysły.
- Inga, to naprawdę nie jest tak, jak myślisz - zaczyna Robert na widok Ingi.
- A jak? Uczysz grać ją w scrabble, a może w chińczyka? - pyta ironiczne.
- Dobra. Nie ma sensu kłamać. Jesteśmy razem - przyznaje Sara.
- Zdrajcy - cedzi słowa Gruszewska.
- Ale Inga, przecież nie jesteś z Robertem - broni się swatka.
- Kazałaś mi go wyrzucić, a ty go wzięłaś dla siebie.
- Wyszło trochę niezręcznie, ale Robert potrzebuje prawdziwej miłości, bliskości, wsparcia... Czasem trzeba zerwać relacje, które nas blokują, żeby otworzyć się na nowe - tłumaczy.

Czy to koniec współpracy Ingi z Sarą? Czego jeszcze Gruszewska dowie się o relacji Roberta ze swatką?

  

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze