2022-04-07

„Przyjaciółki”: Inga mdleje na randce w klubie. Co się stało?

0

Czy kolejne spotkanie z Łukaszem to dobry pomysł? Wieczór miał się potoczyć inaczej. Parę połączyła swatka i choć pierwsza randka nie poszła po ich myśli, uznali, że dadzą sobie drugą szansę. Tym razem idą na imprezę do klubu. Inga postanawia zaszaleć, nie zwracając uwagi na konsekwencje swojego zachowania.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Jeszcze jedna szansa
Łukasz jest drugim mężczyzną, którego swatka poleciła Indze na randkę. Ich pierwsze spotkanie przebiegło nietypowo - w restauracji pojawili się byli partnerzy Gruszewskiej! Dlatego postanowiła dać nowo poznanemu koledze jeszcze jedną szansę na spędzenie miłego wieczoru. Tym razem, zamiast uciekać przed Robertem i Andrzejem do parku, idzie zaszaleć z Łukaszem na mieście!

Niespodziewane zakończenie wieczoru
Inga jest zdziwiona, że mężczyzna proponuje jej randkę w klubie, ale zgadza się bez namysłu. Zaskakuje ją tym, że świetnie tańczy! Gruszewska zapomina o świecie i daje ponieść się emocjom na parkiecie. Nie myśli też o konsekwencjach picia alkoholu. Zostawia swojego drinka przy barze, choć partner radzi jej, żeby tego nie robiła, bo ktoś może jej coś dosypać. Po chwili jest już za późno...
- Oddychaj! Oddychaj! - mówi przejęty Łukasz, niosąc Ingę do taksówki. - Gdzie mieszkasz? Gdzie mieszkasz?! - powtarza zatroskany i trochę podirytowany.
- Nie wiem. Muszę się położyć... - to jedyne słowa, które Gruszewska jest w stanie z siebie wydusić.

Jak skończy się ten wieczór? Czy Łukasz odwiezie Ingę do domu? A może to on był sprawcą zamieszania w klubie?

  

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze