2022-03-31

Marcelina Zawadzka na urlopie z ukochanym. Zobacz zdjęcia!

Współprowadząca program „Farma” wybrała się na bajeczne wakacje do Azji. Modelka i prezenterka korzysta z przerwy w nagraniach, a w egzotycznych podróżach towarzyszy jej partner, Max Gloeckner. Para zdecydowała się na odwiedzenie Bangkoku. Wcześniej Marcelina Zawadzka pochwaliła się w mediach społecznościowych także zdjęciami z krótkiej wizyty na Cyprze.

Oglądaj Farma online na polsatboxgo.pl.

Pierwszy przystanek na trasie
Marcelina Zawadzka w podróż do Azji wybrała się przez Cypr. Prowadząca reality show „Farma” opublikowała na Instagramie kilkanaście zdjęć i wideo z wyspy, dzieląc się zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Fani byli zachwyceni. „Piękna, cudowna”, „Ty jesteś prawdziwym Słońcem na Cyprze” - pisali w komentarzach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Pogoda na Cyprze? Zazdrościmy!
Prezenterka przez chwilę zmieniła się w pogodynkę i opisała warunki panujące na Cyprze, odpowiadając tym samym na pytania dociekliwych followersów. - Około jedenaście-dwanaście stopni, piękne słońce, ale jakoś niegrzejące za bardzo. A może przez to, że jest tam bardzo wietrznie to odczuwalna temperatura mogła być nawet sześć stopni - wytłumaczyła. Do obszernego opisu dołączyła efekty minisesji zdjęciowej.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Pierwsze wrażenie z Bangkoku
Po krótkiej wizycie w Pafos, modelka i jej ukochany udali się do Tajlandii. Chwilę po przylocie gwiazda opublikowała fotki z pierwszego spaceru po Bangkoku. Miasto zrobiło na niej ogromne wrażenie. Na Instagramie podzieliła się nie tylko widokiem imponujących wieżowców, ale i kolorowej stacji kolejowej, miejskiego graffiti, restauracji i innych atrakcji. Pojawiło się także zdjęcie z Maksem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Niepowtarzalne zachody słońca
Kontynuując relacjonowanie pobytu w Azji, Marcelina Zawadzka zamieściła także post z obiektu Lebua Sky Bar And State Tower, obowiązkowego punktu na turystycznej mapie Bangkoku. W drugiej serii zdjęć widać także jej ukochanego. - Super widzieć cię szczęśliwą! Boska! - skomentowała post Monika Kozakiewicz, była uczestniczka reality show „Love Island. Wyspy miłości”. Na post zareagowała także Edyta Zając, zwyciężczyni 11. edycji programu „Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami”. Życzymy udanego wypoczynku!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka po urlopie wraca do pracy między innymi na planie reality show „Farma”. Casting do drugiej polskiej edycji programu trwa. Wyślij zgłoszenie! Czeka na Ciebie przygoda życia, kupa siana i wielka popularność!

Formularz zgłoszeniowy do programu „Farma” dostępny jest tutaj!