2022-03-18

Viki Gabor: Zawsze działamy ramię w ramię. To uskrzydla!

Wokalistka o scenicznych wyzwaniach na scenie show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W drugim odcinku Viki Gabor zachwyciła jurorów wykonaniem ballady „Stay” z repertuaru Rihanny. A jak sama uczestniczka ocenia swój występ? W rozmowie z POLSAT.PL zdradza, jakie wskazówki dostaje od trenerów, jaka atmosfera panuje na planie programu oraz co daje jej energię do dalszej rywalizacji.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

- W programie przyznałaś, że lubisz twórczość Rihanny. Co podoba ci się w niej najbardziej i dlaczego?
- Lubię Rihannę za całokształt jej pracy artystycznej. Zawsze jest sobą, przekazuje w piosenkach niesamowite emocje. Bardzo się ucieszyłam, gdy po naciśnięciu guzika wylosowałam jedną ze swoich muzycznych idolek.

- Które piosenki z jej repertuaru są ci najbliższe?
- Właśnie w programie wykonałam jeden z moich ulubionych utworów, czyli „Stay”. Ale gdybym wylosowała Rihannę jeszcze raz, chciałbym zaśpiewać „Diamonds”, bo jest o wielkiej miłości, na którą mam jeszcze czas.

- Co było najtrudniejsze w przygotowaniu tej roli? Aspekty wokalne czy aktorskie?
- Dostałam od trenerów mnóstwo cennych wskazówek, a jedną z nich było, żebym skupiła się na przekazaniu emocji. Kris na zajęciach choreograficznych doradził mi, że powinnam myśleć o jakimś smutny wydarzeniu. Dałem z siebie wszystko i to sprawiło, że wygrałam odcinek.

- Jak czułaś się po usłyszeniu ocen jurorów, którzy podkreślali, że czeka cię ogromna kariera.
- Niespodziewanym i miłym zaskoczeniem była owacja od sędziów na stojąco. Usłyszałam bardzo dużo pochlebnych komentarzy, co zawsze uskrzydla i daje energię do dalszych działań.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

- Jak podoba ci się udział w programie? Jak wygląda współpraca z resztą ekipy?
- Atmosfera jest bardzo rodzinna, wszyscy są dla siebie mili, wzajemnie się wspieramy. Nie mam poczucia, że jestem tu najmłodsza (śmiech). Działamy na planie „ramię w ramię”. Produkcja programu jest świetnie zorganizowana i profesjonalna. Jedyne, czego nie lubię,  to moment, w którym musimy się wzajemnie oceniać.

- W trzecim odcinku twoja metamorfoza to Ava Max. Czego widzowie mogą spodziewać się po tym występie?
- Wcielenie się w Ava Max to wyzwanie. Nie słucham jej muzyki na co dzień, ale przygotowując się do odcinka dużo nadrobiłam z jej repertuaru. Ciekawie jest wcielić się w wokalistkę, dla której tworzą muzę ci sami producenci, z którymi ja też współpracuję. Może kiedyś napiszą nam coś pod duet, bo obie znają nas całkiem dobrze (śmiech)!

Rozmawiała Julia Borowczyk

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo