2022-03-17

„Przyjaciółki” - odcinek 221: Walcząc o swoje szczęście

0

Inga postanawia zadbać o własny komfort. Chce znów kochać i być kochaną, dlatego zgłasza się na niezobowiązującą wizytę u swatki. Podczas spotkania kobieta zadaje kłopotliwe pytania, które dają Gruszewskiej do zrozumienia, że dawno nie robiła nic dla siebie. Zaczyna rozumieć, że na co dzień przede wszystkim przejmuje się życiem innych i daje sobie dwa dni na zmianę dotychczasowego zachowania.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Niechciana niespodzianka
Patrycja ma wciąż niezałatwione sprawy finansowe z bankiem. Na dodatek Mikołaj zaczyna sprawiać poważne problemy wychowawcze... Kochan boi się, że jej powrót do Wiktora w dużej mierze spowodował nagłą zmianę zachowania syna, dlatego postanawia poznać ich „na nowo”. Prawnik specjalnie dla ukochanej organizuje wyjście-niespodziankę dla Mikołaja. Razem malują mural. Jednak chłopiec nie jest wdzięczny za taki sposób spędzenia czasu. Wolałby być z Arturem...

Powrót do przeszłości
Zuza prowadzi pierwsze spotkanie w roli nowej dyrektor generalnej banku. Wszystko idzie po jej myśli, jednak na koniec popełnia błąd w raporcie. Jej nowa zastępczyni bez namysłu ją poprawia, co powoduje między kobietami konflikt. Markiewicz przeprowadza z nią poważną rozmowę na osobności. Ale to nie jedyna tak poważna dyskusja... Zuza konfrontuje się bowiem także ze Stefą. Chce w końcu dowiedzieć się prawdy o mężczyźnie, który podaje się za jej ojca.

Złota przystań
W domu Strzeleckich pojawiają się pierwsze konflikty domowników z Marią i jej partnerem. Paweł nie lubi dużo młodszego Gabriela. Uważa, że mężczyzna jest próżny i nierozsądny, ponieważ nie uchronił partnerki przed inwestycją w szemrany interes. Anka próbuje łagodzić sytuację, jednak Paweł nie daje za wygraną. Kiedy Maria i Anka szukają rozwiązania na przyszłość, rozwija się konflikt między mężczyznami.

W jaki sposób Inga zmieni swoje życie? Jak dalej będą wyglądać relacje Pawła z Gabrielem? Czy Zuza pozna prawdę o swoim ojcu?

„Przyjaciółki” - sezon 19, zobacz odcinek 221:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze