2022-03-11

Historyczne spotkanie w „Musisz to zobaczyć!”. Sprawdź wideo!

Zenek Martyniuk ze swoim sobowtórem z 16. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Patryk Cebulski wcielił się w gwiazdę disco-polo i zaśpiewał utwór „Pragnienie miłości”. Jak ten występ został oceniony przez oryginalną gwiazdę? Jak przebiegało spotkanie uczestnika show z muzykiem? Zobacz drugi odcinek drugiego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Musisz to zobaczyć!”.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Metamorfoza strzałem w dziesiątkę
Zenek Martyniuk wspominał wydarzenie, które posłużyło jako inspiracja dla uczestnika „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - To koncert z Festiwalu Przebojów Weselnych z 2021 roku - zaznaczył piosenkarz disco-polo, po czym obejrzał występ Patryka Cebulskiego. - Widzę, że ma świetną dykcję i świetnie sobie radzi - zauważył. - Zbliżył się do mojego głosu - pochwalił również aspekt wokalny.

Spotkanie dwóch gwiazd
Tak jak Zenek Martyniuk pojawił się w drugim odcinku i zaskoczył Patryk Cebulskiego, tak później aktor zrobił artyście niespodziankę na Stadionie Narodowym. - Bardzo się cieszę, że mogę pana poznać jako Patryk, a nie w metamorfozie - przywitał się. Panowie podyskutowali o występie i barwie nosowej, do której oryginalny wokalista miał kilka uwag.

Które miejsce zajął Patryk Cebulski w „rankingu Zenków”? O czym jeszcze rozmawiano podczas nagrania?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Musisz to zobaczyć!” - sezon 2, zobacz odcinek 2:

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo