2022-03-10

Gromee po raz trzeci został ojcem. Podwójne święto!

0

Były juror „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” podzielił się z fanami radosną nowiną. Znany producent muzyczny, autor takich przebojów jak „Follow You”, „Light Me Up” czy „One Last Time” oraz sędzia w piętnastej edycji muzycznego show Polsatu zamieścił zdjęcie szczęśliwej rodziny na Instragramie. „Przyszedł na Świat w Światowy Dzień DJ-a. Przypadek? Nie sądzę” - napisał Gromee.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Rodzina najważniejsza
Gromee postanowił opuścić program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przed szesnastą edycją. - Czas nie jest z gumy i sztywne terminy nie pozwalają mi uczestniczyć w tym dalej jako juror show. Praca w studiu, budowa nowego miejsca do produkcji muzyki, ale co najważniejsze dla mnie - rodzina - pisał w podziękowaniach w styczniu 2022 roku. W obowiązkach przy ocenianiu metamorfoz zastąpił go Krzysztof Cugowski.

Ogrom szczęścia i moc życzeń
Zdjęcie nowonarodzonego Henryka Aleksandra przykuło uwagę nie tylko sympatyków producenta, ale i innych gwiazd. Zaprzyjaźnieni artyści nie szczędzili miłych słów. - Życzymy dużo szczęścia - napisała Katarzyna Skrzynecka. - Zdrówka dla was - dodała Cleo. Gromee został ojcem po raz trzeci. W 2018 roku jego partnerka, Sara Chmiel, urodziła Frania. Dwa lata później na świat przyszła Helenka. Gratulujemy i przyłączamy się do życzeń!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GROMEE (@gromeeofficial)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze