2022-02-27

Prezentacja wiosennej ramówki Polsatu. Zobacz wideo i zdjęcia!

0

„Wieczór z Gwiazdami” to najlepsza okazja, aby poznać propozycje stacji. W ofercie nowości oraz powroty ulubionych programów i seriali. Do tego najbardziej rzetelne informacje, sport oraz kanały tematyczne Grupy Polsat Plus, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Prezentację wiosennej ramówki Polsatu poprowadzili Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Oglądaj i „Wybierz swoje wszystko”!

Szczególnie polecane produkcje
- Dobry wieczór Państwu. Mamy dwa nowe seriale i w obu się zakochałam. Psychologiczny thriller z Leszkiem Lichotą, czyli „Osaczony” oraz komedia „Mecenas Porada” o młodej prawniczce, która walczy z przeciwnościami losu, w której wspaniałą tytułową bohaterką jest Aleksandra Domańska - powiedziała Nina Terentiew, Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT. - Ja czekam na „Ninja Warrior Polska”. Dużo emocji, sportu, bardzo fajnej rozrywki. A do tego „Love Island. Wyspa miłości” - dodał Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji POLSAT.

Wielki powrót Kowalskich
Na początek wizyta u dwóch rodzin, które podbiły serca widzów Polsatu w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. - Tej wiosny wkraczamy na komediowy ring - podkreślił Krzysztof Ibisz, a aktorzy produkcji potwierdzili, że warto było czekać na kontynuację przygód ich bohaterów, które momentami ocierają się absurd. a Paulina Sykut-Jeżyna zaprosiła na nowe odcinki na antenie Polsatu od 5 marca w soboty o godz. 20:05 i 20:35, a Patryk Cebulski dodał, ze dostępne będą także w bezpłatnym serwisie Polsat Go.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Poszukiwania miłości
Wiosną łatwo się zakochać, na przykład w programach Polsatu. Można też w rajskiej hiszpańskiej willi. - Cztery sezony, ponad sto czterdzieści odcinków i miliony widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą poszukiwania miłości - podsumował dotychczasowe edycje Krzysztof Ibisz, a Magda i Witkor - zwycięzcy czwartej odsłony reality show, opowiedzieli o tym, jak radzą sobie z popularnością po opuszczeniu „Wyspy miłości”. Plażowe klimaty w „Love Island” - jak to określiła prowadząca Karolina Gilon - od 28 lutego od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Mała kancelaria z poważnymi sprawami
Pora na pierwszą z nowości w ramówce. Prowadzący postanowili wpaść na minutkę do najmniejszej kancelarii w kraju, którą prowadzi „Mecenas Porada”. - Może i jest mała, ale w boksie w galerii handlowej mieszczą się wielkie dramaty ludzkie - zaznaczyła Aleksandra Domańska, której Antoni Królikowski i Antoni Pawlicki będą „pomagać zrobić jeszcze większy bałagan”. To wszystko od 2 marca w środę o godz. 20:05.

  

Pamięć do śpiewania
Wiosna w Polsacie to oczywiście powroty ulubionych programów, jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Grono uczestników 16. edycji tworzą Danzel, Patryk Cebulski, Ania Rusowicz, Viki Gabor, Karolina Pisarek, Maciej Radel, Anna Jurksztowicz i Andrzej Kozłowski. A w jury legenda polskiej sceny muzycznej. - Nie mam pamięci do nazwisk, ale mam pamięć do śpiewania - powiedział Krzysztof Cugowski. No to dla przypomnienia: Zapraszamy od 4 marca w piątek o godz. 20:05.

Thriller na początek tygodnia
A tydzień warto rozpocząć od wciągającego serialu kryminalnego „Osaczony”, w którym główną rolę odgrywa Leszek Lichota, a partneruje mu między innymi Eryk Lubos w roli komisarza policji. - On mnie prześladuje jak Tommy Lee Jones w „Ściganym”. Zresztą sami Państwo zobaczycie - podkreślił aktor w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem. Po dwa odcinki od 28 lutego w poniedziałek o godz. 20:00.

Przepis na sukces
- „Ewa gotuje” to prawdziwy fenomen i przysmak na naszej antenie - ocenił Krzysztof Ibisz, na którego na wygodnej kanapie czekała Ewa Wachowicz, aby opowiedzieć, co w jej wiosennym menu od 5 marca w sobotę o godz. 10:10 w Polsacie. I wspólnie sięgnęli po  popcorn zapraszając na filmowe pasmo Megahit. Kino akcji na najwyższych obrotach od 21 marca w poniedziałki o godz. 20:00.

Czołówka zawodników na torze
Szalone wyczyny z pogranicza akrobatyki i kaskaderki nie tylko w hollywoodzkich hitach, ale też w „Ninja Warrior Polska”, co podkreślali Karolina Gilon i Jerzy Mielewski, którym w programie towarzyszy Łukasz „Juras” Jurkowski. Zupełnie nowe tory, jeszcze trudniejsze przeszkody i... starcie gigantów, bo grono uczestników tworzą najlepsi zawodnicy poprzednich sezonów i silne kobiety. Piąta edycja od 1 marca we wtorek o godz. 20:05.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ninja Warrior Polska (@ninjawarriorpolska)

Niezmienne cele i nowe postacie
Najlepsze „Przyjaciółki” zapraszają na wspólne wieczory od 3 marca w czwartek o godz. 21:05. - W dziewiętnastym sezonie Inga będzie poszukiwała... miłości. Patrycja za to będzie poszukiwała szczęścia. W miłości! - powiedziały prowadzącym Małgorzata Socha i Joanna Liszowska. W obsadzie także nowi aktorzy - Rafał Królikowski, Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba.

Remonty dla potrzebujących rodzin
Te same co sezon wielkie emocje i wzruszenia także w czwartek o godz. 20:05. 18. edycja programu „Nasz nowy dom” to misja Polsatu, która zmienia rzeczywistość tych, którzy tego potrzebują. - Zostawcie to nam i naszym wspaniałym ekipom. Pomogiśmy już ponad dwustu pięćdziesięciu rodzinom - przypomniała prowadząca Katarzyna Dowbor, a towarzyszące jej architektki i szefowie ekip budowlanych opowiedzieli o zaskoczeniach i wyzwaniach na planie zdjęciowym. Tak buduje się nadzieja!

Ekologiczna misja
Swoją misję ma także Stowarzyszenie Program Czysta Polska. W każdą sobotę o godz. 16:30 na antenie Polsat News w programie „Czysta Polska”, w którym Dominika Tarczyńska oraz jej goście uświadamiają, jak ogromny wpływ mamy na otaczające nas środowisko. W nowym projekcie organizacji - Czyste zielone miasta - sprzątanie, a także zazielenianie skwerów oraz parków w pięćdziesięciu lokalizacjach w Polsce, aby żyło się lepiej i zdrowiej. Najświeższe informacje o ekologii także w portalu ZielonaInteria.pl. - Nasza planeta potrzebuje nas tak samo bardzo, jak my jej - zwróciła uwagę prowadząca.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Tarczyńska (@dominika_tarczynska)

Popołudniowe pasmo serialowe
„Pierwsza miłość” od 2004 roku zapewnia widzom mnóstwo zaskoczeń. Na emisje nowych odcinków - niezmiennie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 zaprosili Aneta Zając, Honorata Witańska, Aleksandra Zienkiewicz, Wojciech Błach i Łukasz Płoszajski. Wcześniej - o godz. 17:00 - pilnujący porządku warszawscy „Gliniarze” - między innymi Ewelina Ruckgaber, Monika Miller, Lea Oleksiak, Charlotta Zielińska, Piotr Mróz, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz oraz Łukasz Strzałka - i sprawy kryminalne największego kalibru.

Kabaret w nowym składzie
Wiosenna odsłona cyklu „Kabaret na żywo” to „NOWY skŁAD”, w którym prym wiodą: Ewa Błachnio, Klaudia Halejcio i Dominika Najdek. Pomimo próśb prowadzących nie zdradziły, co w programie. Pozostaje więc tylko zaprosić do oglądania od 13 marca w niedzielę o godz. 20:00.

Nowe kryminalno-obyczajowe wyzwania
Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz zatrzymali także kilka osób w związku z braniem udziału w trzecim sezonie serialu „Komisarz Mama”. Wśród nich oczywiście Paulina Chruściel, która w produkcji występuje jako główna bohaterka, Maria Matejko, która po wymagającej pracy wraca do czwórki dzieci. Nowe odcinki od 2 marca w środę o godz. 21:05.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Komisarz Mama (@komisarzmama)

Informacje 24 godziny na dobę
Na antenie stacji najważniejsze informacje, komentarze i gorące dyskusje z przedstawicielami wszystkich stron politycznej sceny. - Trzymamy rękę na pulsie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę - podkresla Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT i jedna z prowadzących program „Wydarzenia”. Najświeższe doniesienia z Polski i ze świata w Polsacie, Polsat News, Wydarzeniach 24 oraz portalu Interia.pl.

Duża dawka sportu
Na antenie Polsat Sport wiosną piłka nożna w różnych wydaniach z Ligą Mistrzów UEFA i eliminacjami do mistrzostw świata na czele, siatkówka na arenie krajowej (PlusLiga, TAURON Liga) i międzynarodowej (Liga Mistrzów, Liga Mistrzyń, Liga Narodów). Wiele dzieje się w sportach walki, gdzie na galach UFC startują Joanna Jędrzejczyk i Jan Błachowicz. Oprócz tego boks na najwyższym poziomie, w tym gale Polsat Boxing Promotions oraz dwie pierwsze rakiety polskiego tenisa - Iga Świątek i Hubert Hurkacz w turniejach ATP i Wimbledonie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bożydar Iwanow (@bozydariwanow)

Szeroka oferta kanałów tematycznych
Uzupełnieniem oferty są propozycje, jakie mają kanały tematyczne Grupy Polsat Plus. Wśród nich prowadzony przez Krzysztofa Ibisza talk show „Demakijaż” oraz „Śluby gwiazd”, na które do Polsat Café zaprasza Izabela Janachowska. Każdy widz znajdzie coś dla siebie także w kanałach Polsat Sport, Polsat Games, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Rodzina, Polsat Doku, Polo TV, TV4 i Super Polsat.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Fundacja Polsat na pomoc dzieciom
Powołana przez stację  Fundacja Polsat od ponad dwudziestu pięciu lat wspólnie z widzami pomogła prawie 40 000 dzieci i wsparła finansowo 2 600 szpitali i ośrodków medycznych, przekazując na te cele ponad 250 milionów złotych. - Każdy potrzebujący zasługuje na naszą pomoc - podkreślił Adam Zdrójkowski. W ramach emitowanego w niedzielę o godz. 13:30 na antenie Polsat News programu „#JesteśmyDlaDzieci” spełniane są marzenia najmłodszych. - Dziękujemy za pomoc i prosimy o jeszcze. Możecie przekazać jeden procent podatku. Fundacja Polsat wie gdzie i komu tej pomocy udzielić. Razem możemy więcej - zaapelowała Paulina Sykut-Jeżyna.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fundacja Polsat (@fundacjapolsat)

„Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2022” - zobacz wideo:

Zapraszamy wiosną do Telewizji POLSAT!

Komentarze