2022-02-21

Adam Zdrójkowski o swojej roli w serialu „Przyjaciółki”. Wideo!

0

Aktor w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go zdradza, kogo gra w 19. sezonie produkcji. Adam Zdrójkowski to młody artysta o wielu talentach. Udowodnił to między innymi w hitowym programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie wcielał się w rozmaite role. A jaki jest jego bohater w serialu „Przyjaciółki”? Nowe odcinki od 3 marca w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Fryzjer Patryk
- Patryk jest pewnym siebie chłopakiem, ale jednocześnie spryciarzem i cwaniakiem. Pracował za granicą i tam nauczył się różnych sztuczek manipulacji. Także wbija się w życie przyjaciółek z buta! - opowiada odtwórca roli, Adam Zdrójkowski i tłumaczy, w jaki sposób to robi. - Jest fryzjerem. Można nawet powiedzieć, że sam zatrudnił się w salonie fryzjerskim Patrycji, swojej szefowej - dodaje w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

Zmiany w salonie Patrycji
W jaki sposób postać grana przez aktora wpływa na życie przyjaciółek i salon Patrycji? - Patryk to wyluzowany chłopak, który do swojego wątku wprowadza kolejnych znajomych, innych fryzjerów. Okazuje się, że salon Patrycji nie jest już typowo damskim salonem, a męski pierwiastek będzie odgrywał w nim znaczącą rolę - mówi tajemniczo Adam Zdrójkowski.

  

„Przyjaciółki” - sezon 19, zobacz zwiastun:

  

19. sezon serialu Przyjaciółki od 3 marca w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze