2022-01-27

Zimowe IO Pekin 2022 w Polsat Box na kanałach Eurosportu

Wszyscy abonenci Polsat Box będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 zaplanowane od 4 do 20 lutego. Transmisje z najważniejszego wydarzenia sportowego w Eurosport 1 i 2 oraz w 4 dodatkowych kanałach Eurosport, w tym w jednym w 4K, do których dostęp otrzymają wszyscy abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej od Polsat Box.

„Otwarte okno” do 20 lutego
W Polsat Box Zimowe Igrzyska Olimpijskie będzie można oglądać w 6 kanałach Eurosport – Eurosport 1 i 2 nadawanych w HD oraz 4 okolicznościowych - Eurosport 3, 4 i 5 w HD i Eurosport 4K, które operator włączy na czas igrzysk. Dodatkowo w ramach „otwartego okna”, zaplanowanego do 20 lutego, Polsat Box zapewni możliwość oglądania głównych stacji Eurosport 1 i 2 wszystkim abonentom, od najniższych pakietów. Wszystko to bez dodatkowych opłat.

Szczegóły transmisji
Program Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 obejmuje 15 dyscyplin i 109 konkurencji. Weźmie w nich udział około 2900 sportowców z ponad 90 Narodowych Komitetów Olimpijskich. Abonenci Polsat Box korzystający z telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem będą mogli śledzić zmagania sportowców na 6 antenach Eurosport, które zapewnią aż 850 godzin transmisji z Olimpiady. Znajdą je na następujących pozycjach w swoich dekoderach:
• Eurosport 1 (pozycja 333): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, różne dyscypliny
• Eurosport 2 (pozycja 334): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, różne dyscypliny
• Eurosport 3 (pozycja 335): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, hokej na lodzie
• Eurosport 4 (pozycja 336): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, łyżwiarstwo (figurowe, szybkie, short-track)
• Eurosport 5 (pozycja 337): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, curling
• Eurosport 4K (pozycja 338): najważniejsze zimowe rozgrywki sportowe oraz ceremonia otwarcia i ceremonia zamknięcia

Widzowie poza emocjonującymi zmaganiami wybitnych sportowców będą również mogli cieszyć się oprawą komentatorską zapewnioną przez wielu znakomitych ekspertów. W roli komentatorów igrzysk między innymi: Justyna Kowalczyk, Tomasz Sikora, Tomasz Jaroński, Magdalena Pałasz, Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór, Mariusz Czerkawski czy Katarzyna Woźniak. Na żywo, prosto z Pekinu relacje poprowadzi duet: Marek Rudziński i Igor Błachut.

W Polsat Box oglądasz, jak chcesz
Jeszcze większą swobodę kibicowania zapewniają abonentom Polsat Box nowoczesne funkcje dekoderów - dostępne na wszystkich kanałach Eurosport - umożliwiające przewijanie, zatrzymywanie i powtarzanie wybranych audycji podczas oglądania rywalizacji w ulubionej dyscyplinie:
• TimeShift - zatrzymywanie i przewijanie określonych programów do 2 godzin,
• reStart - oglądanie określonych programów z kanałów od początku,
• CatchUP - dostęp do określonych programów do 2 dni wstecz od ich emisji, bez dodatkowych opłat i bez konieczności nagrywania.

Abonenci Polsat Box wszystkie kanały Eurosport będą mogli oglądać w ramach swojego pakietu TV, a także na komputerach, laptopach, smartfonach i tabletach w Polsat Box Go.