2022-01-21

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Gromee żegna się z programem

Znany producent muzyczny postanowił opuścić fotel jurora przed 16. edycją programu. Autor takich przebojów jak „Follow You”, „Light Me Up” czy „One Last Time”, uznał, że jego przygoda z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dobiegła końca. Gromee, który oceniał metamorfozy uczestników jesienią 2021 roku w piętnastym sezonie show, wydał specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy powody swojej decyzji. Dziękujemy i życzymy powodzenia!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Wyjątkowy ekspert
Gromee dołączył do ekipy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w 15. edycji i po jednym sezonie żegna się z programem. Artysta zyskał sympatię widzów nie tylko trafnymi ocenami występów uczestników, ale także ciekawymi opowieściami na temat historii muzyki. Jego wiedza i zaangażowanie w show były ogromne.

Prosto z serca
W komunikacie do fanów przekazał, że czekają na niego nowe cele zawodowe oraz rodzina, która się powiększy i podziękował wszystkim za niezapomniane chwile. - Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, to dla mnie show tworzone z piękna, uśmiechu, szczerości i kreatywności. Wszystko ze wspaniałą ekipą! Mam na myśli Artystów na scenie, ale także wspaniałe grono Jury. W moim sercu jest też cała ekipa produkcyjna! Profesjonalizm i jakość, a jednocześnie pasja i radość - tak wyglądał dla mnie ten program - podsumował.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Dziękujemy za udział w 15. sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w roli jurora i życzymy powodzenia!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 16, zobacz zwiastun:

16. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 4 marca w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo