2021-12-22

Żora Korolyov nie żyje. Znany tancerz miał 34 lata...

0

Z wielkim smutkiem żegnamy trzykrotnego uczestnika „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie. Żora Korolyov zyskał ogromną popularność m.in. dzięki swoim błyskotliwym występom w show. W szóstej edycji jesienią 2016 roku partnerowała mu aktorka Karolina Gorczyca, wiosną 2017 roku Dominika Gwit, a rok później Martyna Kupczyk, architektka programu „Nasz nowy dom”. Tancerz zmarł nagle 21 grudnia 2021 roku. Osierocił 10-letnią córeczkę Sonię.

Pochodzący z Ukrainy, urodzony w Odessie tancerz i choreograf dał się poznać jako człowiek o wielu talentach. Wziął udział w programie „Jak oni śpiewają”, zagrał w filmie „Kochaj i tańcz”, a także próbował aktorstwa w serialach. Był także licencjonowanym menedżerem piłkarskim FIFA oraz założycielem Akademii Artystycznej „Arte” Żora Korolyov w Warszawie, gdzie edukowano najmłodszych, uczono m.in. świadomości scenicznej, akrobatyki i śpiewu.

Przykrą informację o śmierci potwierdziła jego partnerka - Ewelina Bator, która opublikowała łamiące serce słowa w mediach społecznościowych. „Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi - też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment, to co się stało, potrzebuje ciszy…”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewelina Bator (@ewelina.bator)

Komentarze