2021-11-21

Kolejny nowy dekoder 4K lite w Polsat Box. Oto szczegóły!

0

Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) przygotował kolejną nowość. Od poniedziałku 22 listopada w ofercie nowoczesny, kompaktowy i elegancki dekoder polsat box 4K lite w zestawie z pilotem Bluetooth. Można go podłączyć zarówno do anteny satelitarnej, jak i do internetu. Z urządzenia można korzystać w każdej z trzech technologii, w jakich Polsat Box świadczy usługi TV: satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej. Wybrane programy można oglądać w 4K.

Swoboda w dostępie do rozrywki
- Dekoder polsat box 4K lite jest kompaktowy, lekki i supernowoczesny. Zapewnia świetną jakość obrazu, funkcje pozwalające oglądać treści niezależnie od ramówki telewizyjnej, Wi-Fi oraz pilot Bluetooth. To urządzenie, to swoboda w dostępie do rozrywki w najwyższej jakości i wolność wyboru - zgodnie z naszym hasłem „Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko” - mówi Tomasz Grzymała, Kierownik Działu Oferty Telewizja w Cyfrowym Polsacie świadczącym usługi Polsat Box.

Urządzenie z unikalną funkcjonalnością
Dekoder polsat box 4K lite to także nowa na rynku i unikalna funkcjonalność DUO, dostępna wyłącznie dla klientów Polsat Box. Umożliwia ona swobodne przełączanie pomiędzy telewizją satelitarną a kablową IPTV w ramach tej samej oferty TV i jednej opłaty za pakiet.

Nowy dekoder posiada też moduł Wi-Fi, a dzięki aplikacji Polsat Box Go pozwala na dostęp do bogatej biblioteki materiałów VOD.

Dzięki niewielkim rozmiarom oraz eleganckiej obudowie urządzenie sprawdzi się w każdym domu i będzie pasowało do każdego wnętrza.

polsat box 4K lite - telewizja 4K w trzech technologiach
Nowe urządzenie zaprojektowano tak, aby rozrywka w najwyższym standardzie była dostępna w trzech technologiach, wszędzie tam, gdzie użytkownicy tego potrzebują. Jego niewielkie rozmiary, nowoczesne funkcje oraz ponadczasowy design sprawiają, że dostęp do kanałów i treści VOD jest jeszcze prostszy i przyjemniejszy.

Najważniejsze cechy dekodera polsat box 4K lite:
• Kompaktowość - niewielki, lekki i przenośny dekoder, którego można używać w dowolnym miejscu;
• Standard 4K - doskonała jakość obrazu, dzięki której można zobaczyć jeszcze więcej szczegółów, dynamiki, kolorów i odcieni;
• Funkcja DUO (nowość na rynku) - abonent sam decyduje o źródle sygnału telewizyjnego - satelita czy telewizja kablowa IPTV. Może je zmieniać, kiedy chce i tak często, jak chce, w ramach tego samego pakietu TV (IPTV działa z Internetem stacjonarnym Plusa, Netii i Orange o min. prędkości 8 Mb/s dla kanałów w jakości HD oraz 25 Mb/s dla kanałów w jakości 4K). Funkcja DUO nie daje możliwości zmiany telewizji satelitarnej lub telewizji kablowej IPTV na telewizję internetową;
• Pilot z Bluetooth - bezprzewodowa technologia umożliwiająca płynne sterowanie dekoderem niezależnie od przeszkód w postaci ścian czy mebli;
• Wbudowane Wi-Fi - automatyczne wyszukiwanie dostępnych sieci Wi-Fi i łatwe podłączanie do Internetu;
• Polsat Box Go - nowoczesna aplikacja VOD zapewniająca bezpłatny i bez reklam dostęp do seriali, sportu, rozrywki i wielu innych treści z pakietu telewizyjnego abonenta oraz dodatkowo do nawet 100 kanałów TV na urządzeniach mobilnych, kiedy, jak i gdzie chce, a także do treści i pakietów dodatkowo płatnych;
• Nowoczesne i intuicyjne menu - to łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do kanałów, funkcji i treści na życzenie;
• Funkcje nieliniowe - umożliwiające zatrzymywanie, przewijanie, odtwarzanie od początku i oglądanie wybranych materiałów nawet do 7 dni od ich emisji, a także nagrywanie w chmurze (usługa dostępna w TV satelitarnej i IPTV).

Oferty z dekoderem polsat box 4K lite
Dekoder polsat box 4K lite jest dostępny w ofertach telewizji satelitarnej i internetowej w formule użyczenia - za 1 zł z pakietami ze stałym zobowiązaniem od 60 zł/mies. oraz od 49 zł dla ofert z niższym abonamentem. W ofercie telewizji satelitarnej dekoder polsat box 4K lite możemy również wybrać jako dodatkowy w usłudze Multiroom. Dzięki funkcji DUO wybierając ofertę telewizji satelitarnej, zyskamy możliwość korzytania także z telewizji kablowej IPTV w ramach tego samego pakietu.

Kanały 4K w Polsat Box
Wśród kanałów dostarczanych przez Polsat Box znajdują się 4 pozycje umożliwiające oglądanie ulubionych treści w jakości 4K:
• Eleven Sports 1 4K - dostępny w pakiecie Eleven Sports w TV satelitarnej i IPTV oraz pakietach Sport i Eleven Sports w TV internetowej, a także w serwisie Polsat Box Go;
• Insight TV UHD - dostępny od pakietu podstawowego S w TV satelitarnej i IPTV oraz od pakietu podstawowego Wygodnego w TV internetowej;
• Fashion TV 4K - kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej;
• NASA TV UHD - kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej.

Treści 4K w serwisie Polsat Box Go
Abonenci Polsat Box mają również dostęp do płatnych materiałów VOD w jakości 4K w serwisie Polsat Box Go. Mogą je oglądać zarówno w aplikacji w dekoderze polsat box 4K lite, jak i m.in. na urządzeniach mobilnych. Wśród nich są m.in. kinowe hity: przebojowe „Ślicznotki” z Jennifer Lopez, „Bodyguard zawodowiec” z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem, uroczy „Paddington 2”, zabawna animacja „Jaskiniowiec” czy uwielbiany przez młodych widzów „Baranek Shaun Film. Farmageddon” i inne.

Komentarze