2021-11-16

Gala FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław. Jak oglądać?

W walce wieczoru starcie o pas w kategorii ciężkiej Szymon Bajor kontra Adam Wieczorek. Na fanów czekają również mistrzowskie boje z udziałem Mateusza Rębeckiego, Cezarego Oleksiejczuka i Dominika Zadory. Abonenci Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) oraz użytkownicy serwisu streamingowego Polsat Box Go (wcześniej Ipla) mogą już składać zamówienie w ramach usługi PPV na zbliżającą się galę FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław zaplanowaną na sobotę 27 listopada. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 35 zł. W Polsat Box będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Osobny dostęp można wykupić w serwisie Polsat Box Go, dzięki któremu otrzymamy możliwość śledzenia pojedynków w Smart TV, na komputerze lub urządzeniach mobilnych.

Dziesięć emocjonujących starć, w tym cztery mistrzowskie
Walką wieczoru jest starcie o tymczasowy pas w kategorii ciężkiej. Powalczą o niego były mistrz PLMMA w wadze ciężkiej Szymon Bajor (22-9, 10 KO) i były zawodnik organizacji UFC Adam „Siwy” Wieczorek (10-2, 3 KO).

W drugiej mistrzowskiej walce rękawice skrzyżują niepokonany w FEN Mateusz „Chińczyk” Rębecki (13-1, 8 KO) oraz debiutujący pod szyldem FEN, zwycięzca ostatnich siedmiu starć, Arkadiy Osipyan (7-2, 3 KO). Stawką tego pojedynku jest należący do Polaka pas kategorii lekkiej.

Kolejnym emocjonujące starcie to walka Cezarego Oleksiejczuka (7-2, 3 KO) i Aiguna „Achillesa” Akhmedova (22-2, 6 KO). Zawodnicy zmierzą się o pas mistrzowski w kategorii półśredniej. Podczas gali dojdzie do niezwykle ciekawego, rewanżowego pojedynku w obronie pasa w kategorii do 77 kilogramów: Dominik „Japoński Drwal” Zadora (26-8) podejmie Anatolija „Tolję” Hunanyana (38-8).

Efektownie walczący Szymon „Ludator” Dusza (10-5, 7 KO) podejmie byłego mistrza kategorii piórkowej Adriana Zielińskiego (20-11, 7 KO). Bój został zakontraktowany w limicie kategorii półśredniej. W hali Orbita także spotkanie słynącego z mocnych uderzeń Krystiana Bielskiego (8-3, 3 KO) z autorem licznych nokautów Piotrem „Qbearem” Kuberskim (7-1, 6 KO).

W akcji również Adam Kowalski (13-6-1, 1 N/C, 2 KO), który po ostatniej porażce podejmie Mario Žgelę (4-2, 2 KO), a dotychczas niepokonany Lukáš Chotěnovský (6-0, 2 KO) zmierzy się ze znanym ze znakomitej bazy parterowej Mariuszem Joniakiem (8-4).

Na otwarcie gali FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław walka sześciokrotnego złotego medalisty zawodów ALMMA Łukasza Olecha z legitymującym się amatorskim rekordem 7-1 Pawłem Całkowskim. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej na zasadach semi-pro.

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19:00.

Jak zamówić galę FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław w Polsat Box?
Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV oraz do odbioru telewizji internetowej OTT mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 35 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanych kanałach dekodera.

Zamówienia w Polsat Box (dostęp ten nie obejmuje serwisu Polsat Box Go) można składać na cztery sposoby:
- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
- w internetowej aplikacji iPolsat Box: ipolsatbox.pl,
- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
- w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godz. 18:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i kablowej IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej OTT na pozycji 333.

Abonenci Polsat Box mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
- e-płatności.

Jak zamówić galę FEN 37 w Polsat Box Go?
Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę FEN 37 będą mogli obejrzeć na żywo także internauci z Polski za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go - w cenie 35 zł.

Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go: na komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, w Android TV, Apple TV i Amazon Fire TV. Serwis zapewnia również funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia.

Płatności można realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą, przelewem lub BLIK-iem, w zależności od modelu urządzenia użytkownika. Zakupioną w serwisie Polsat Box Go galę będzie można obejrzeć na stronie fen.polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp.

Karta walk:
Szymon Bajor vs Adam Wieczorek - walka o tymczasowy pas w kategorii ciężkiej
Mateusz Rębecki vs Arkadiy Osipyan - walka o pas kategorii lekkiej
Cezary Oleksiejczuk vs Aigun Akhmedov - walka o pas mistrzowski w kategorii półśredniej
Dominik Zadora vs Anatoly Hunanyan - walka o pas w kategorii do 77 kilogramów
Adrian Zieliński vs Szymon Dusza
Krystian Bielski vs Piotr Kuberski
Adam Kowalski vs Mario Žgela
Mariusz Joniak vs Lukáš Chotěnovský
TBA vs TBA
Łukasz Olech vs Paweł Całkowski (semi-pro)