2021-11-14

„Młodzi i Moralni”: Poważne tematy z przymrużeniem oka

0

Zobacz, co gospodarze cyklu „Kabaret na żywo” przygotowali na wielki finał sezonu! Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Moralnego Niepokoju szukali odpowiedzi między innymi na pytania jak znaleźć córce chłopaka, w jaki sposób zachowywać się na stypie i co robić w czasie pandemii. Gościem specjalnym dziesiątego odcinka programu był Kabaret Czesuaf, a wystąpili także Spółka z o.o., Ewa Błachnio, Agata Wątróbska, Matra Podobas i Paweł Koślik.

Oglądaj Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni online na polsatgo.pl.

Miłość niejedno ma imię
- Musimy z tobą poważnie porozmawiać - te słowa niemal zawsze zwiastują trudną konwersację, o czym wie doskonale Kabaret Moralnego Niepokoju. Rodzice zaniepokojeni sposobem poszukiwania miłości życia przez ukochaną córkę postanowili jej w tym pomóc, przy okazji robiąc przegląd wcześniejszych partnerów. Czy po tej rozmowie „Nowy chłopak” jest na horyzoncie?

Kim naprawdę był Henryk?
Kabaret Młodych Panów i goście na smutnej i pełnej refleksji uroczystości. „Stypa”, podczas której żegnany był nieodżałowany Henryk, zgromadziła najbliższą rodzinę i znajomych. Nie wszyscy jednak potrafili zachować powagę sytuacji, a na jaw wyszło wiele nieznanych faktów na temat nieboszczyka i... jego bliskich!

Ze specjalnym pożegnaniem
„Fakty autentyczne” jak zwykle z dużą dawką aktualnych i budzących przeróżne emocje informacji. Do tego komentarze ekspertów i kulisy sytuacji, którymi żyła Polska w ostatnich dniach. A na koniec specjalny materiał od redakcji, podsumowujący dziesięć odcinków programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”.

Fachowiec czy oszust?
Kabaret Czesuaf i „Remont” łazienki. Małżeńską kłótnię o obiadowe kwestie niespodziewanie przerwał dzwonek do drzwi. To był budowlaniec, który po dwóch miesiącach pojawił się w wyznaczonym terminie. Gospodarze byli mocno zdziwieni jego słownością i pełni obaw zaczęli sprawdzać, czy mają do czynienia z typowym „majstrem”. Zaskoczeń było co niemiara...

Sposoby, jak radzić sobie w pandemii
Przez koronawirusa świat wypadł z torów, a obostrzenia z nim związane „dojechały” wszystkich. No prawie. Bo trenerzy uczący, jak sobie radzić „Po pandemii”, mają się świetnie. Prowadzący na początku zajęć podzielił się, w jaki sposób dorobił się fortuny, a potem zaczął poznawać uczestników kursów i ich problemy.

Cena wspólnego wyjazdu
Główny bohater cyklu „Z Andrzejem na nartach” w znakomitym humorze szykował się na wypad w góry z całą rodziną. Jednak szybko okazało się, że jego plany wzięły w łeb i musi szukać towarzystwa. Bo „samemu to żadna frajda”. Po desperackich poszukiwaniach udało mu się znaleźć towarzyszkę podróży, ale potem szybko tego pożałował...

Porwanie dla okupu
Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Czesuaf na drodze do bogactwa. - Takiego okupu za jednego łba to jeszcze nie zawinęliśmy nigdy - cieszył się szef gangsterów. Masę pieniędzy miał zapewnić największy Polak w historii, czyli... „Lewandowski”! Jak doszło do porwania i w jaki sposób rozwinęła się sytuacja?

Ewakuacja „Pod willą”
Na Żoliborzu poważne przedsięwzięcie ze Śląskim akcentem. Policjanci wraz z fachowcem omawiali budowę podziemnego tunelu, który ma służyć w wyjątkowych sytuacjach zagrożenia. - Kopiemy przez Czechy czy przez Słowację? - pytał górnik. Niezwykle ambitne plany wzbudziły zdecydowany sprzeciw funkcjonariuszy. Nadszedł czas, aby zawalczyć o swoje!

Podsumowanie terapii
Tym razem to doktor Owczarek usiadł na kozetce. W gabinecie pojawił się bowiem „Superwizor”, aby porozmawiać o jego pracy i dokonaniach. Przekonany o swoich umiejętnościach i skuteczności swoich metod nie obawiał się rutynowej kontroli. Doprowadziła ona jednak do zderzenia wyobrażeń terapeuty z opiniami pacjentów...

Muzyczny seans
Muzycznym akcentem na finał sezonu był występ Kabaretu Młodych Panów. Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz i Robert Korólczyk w utworze „Rzuć wszystko” wzywali do zmiany stylu życia i pokonywania swoich ograniczeń. Bo „skoro przyszedłeś na świat goły, to goły i wesoły z niego zejdź”.

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” - zobacz odcinek 10:

Dziękujemy za wspólne oglądanie programu Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w Telewizji POLSAT!

Komentarze