2021-11-13

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”: A na koniec sezonu...

0

Co wydarzyło się na scenie rozrywkowego show Polsatu w dziesiątym odcinku? Bohaterowie programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” mają dla widzów mnóstwo premierowych skeczów oraz doskonale już znane scenki, w tym najświeższe newsy, czyli „Fakty autentyczne”. Za oprawę muzyczną odpowiada niezastąpiony zespół Enej, a gościem specjalnym jest Kabaret Czesuaf. Warto zakończyć weekend i cały sezon z szerokim uśmiechem!

Oglądaj Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni online na polsatgo.pl.

Polski dom, polska rodzina
W skeczu „Nowy chłopak” Robert Górski (Ojciec) razem z Agatą Wątróbską (Matka) próbują dowiedzieć się kiedy ich wspaniała córka przyprowadzi do domu partnera. Kandydat ma być - według nich oczywiście - jej godny, ale też przede wszystkim przypodobać się zatroskanym rodzicom.

Wykiwać i okiwać
Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Czesuaf w scence „Lewandowski” demonstrują „jak łatwo” jest porwać najlepszego piłkarza świata Roberta Lewandowskiego, żeby zażądać okupu... od jego żony!

Śmiertelna powaga?
Przenosimy się do ulubionej restauracji Polek i Polaków, a tam „Stypa”. Ostatnie pożegnanie zmarłego Henryka na pewno nie może wyjść tak, jak wszyscy to sobie zaplanowali. Seria pomyłek, zbiegów okoliczności i masa śmiechu.

Szusowanie po stokach
Prezydent chce jechać na narty i potrzebuje towarzystwa. Najpierw próbuje namówić córkę, potem żonę Premiera Morawieckiego, a w akcie desperacji nawet swoich kierowców. Niestety wszyscy nie wykazują zainteresowania, żeby czas spędzić „Z Andrzejem na nartach”. Kto zgodzi się na zimowe wakacje w polskich górach? Podpowiemy, że to kobieta...

Obowiązkowo na wesoło
W odcinku kończącym sezon nie może też zabraknąć stałych części programu, a są to m.in. „Fakty autentyczne”, „Pod willą” i „Terapeuta”.

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” - zobacz odcinek 10:

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze