2021-11-01

Tomasz Ciachorowski: Uchwycić sens i emocje danej piosenki

0

Zwycięzca ósmego odcinka dla POLSAT.PL o triumfie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tomasz Ciachorowski zachwycił jurorów i pozostałych uczestników jako legendarny Leonard Cohen w przeboju „In My Secret Life” z 2001 roku. Dlaczego rola kanadyjskiego artysty o niezwykle charakterystycznym głosie była tak ważna dla aktora? Co według niego zadecydowało o jego pierwszej wygranej?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Wrażliwość postaci to podstawa
Tomasz Ciachorowski przyznał, że prace nad metamorfozą do ósmego odcinka były wyjątkowe. - Włożyłem w to dużo serca. Udało mi się uchwycić sens tej piosenki, która dla mnie niosła bardzo duży ładunek emocjonalny - mówił aktor. Jego zdaniem o zwycięstwie zadecydowało wielkie zaangażowanie i zrozumienie tego, co chciał przekazać sam Leonard Cohen w tym utworze. - Wydaje mi się, że to znalazło swoje odbicie w tych punktach, które przyznali mi jurorzy i pozostali uczestnicy - tłumaczył.

Ostatnie show przed wielkim finałem
W dziewiątym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpi jako gwiazda amerykańskiej sceny sprzed kilkudziesięciu lat. - Neil Sedaka to wokalistka, w którego się wcieliłem z ogromną przyjemnością - powiedział uczestnik. Co zaśpiewa? - „Oh! Carol” to sympatyczna i pocieszna piosenka. Każdy ją kojarzy, nawet jeśli wydaje mu się, że jej nie zna, to gwarantuję, że jest inaczej. Można ją kojarzyć z wielu wesel czy imprez. Święciła triumfy w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku, więc jest już wiekowa - kontynuował. Czego można się spodziewać po ostatnim występie przed finałem? - Wydaje mi się, że ten występ miał na celu wzbudzenie radości, uśmiechu wśród widzów. To mi się chyba udało (śmiech) - przekonywał mężczyzna.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Ciachorowski (@tomek_ciachorowski)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze