2021-10-30

„Kuchnia” - odcinek 17: Danie, które prowadzi do sporów

0

Szef kuchni „Claude Monet” jak co miesiąc jest zadłużony. Tym razem Wiktor zapożyczył się u menedżerki restauracji. Wiktoria każe mu natychmiast oddać pieniądze, chyba że wymyśli on sezonowe danie, które trafi do menu. Wtedy może jeszcze poczekać kilka dni ze spłatą. Bojarski zamierza skorzystać z tej możliwości i zaczyna działać.

Oglądaj Kuchnia online na polsatgo.pl.

Konkurs na najlepsze danie
Aby wydłużyć okres spłaty długu, Wiktor wymyśla konkurs na najlepsze danie sezonowe. Jego kucharze przygotowują najlepsze według swoich smaków specjały. Na stole pojawiają się ryby, różnego rodzaju mięsa oraz wykwintne połączenia owoców i warzyw. Ale Bojarskiemu od razu rzuca się w oczy danie Arka. Młody kucharz przygotował roladki z polędwicy, które skradły serce szefa...

Niespodzianka u konkurencji
Właściciel restauracji „Claude Monet” przeprowadza z Wiktorem poważną rozmowę. Ponieważ Borys boi się, że oferta jego restauracji może nie stanowić konkurencji dla „Arcobaleno”, postanawiają sprawdzić, czym konkurencyjny lokal zachwyca swoich gości. Gdy widzą kartę dań, są zdumieni różnorodnością. Jednak kelnerka niesie potrawę, którą Bojarski ostatnio gdzieś już widział. To sezonowe roladki z polędwicy!

Wszystko na jedną kartę
Wiki i Ławrowski coraz lepiej się rozumieją, dlatego kucharzowi zależy, żeby jego dziewczyna i najlepsi przyjaciele się polubili. Nie jest to jednak proste, ponieważ między Natką a Wiki tworzy się konflikt. Menedżerka nie pozwala podwładnej okazywać uczuć do Krzysia na sali gości, choć sama spoufala się ze swoim ukochanym. Młodą kelnerkę bardzo irytuje hipokryzja szefowej. Gdy Maks próbuje pogodzić swoich znajomych na imprezie w klubie, oni kłócą się jeszcze bardziej. Dopiero misternie przygotowany plan działa cuda...

Czy sezonowe roladki z polędwicy to na pewno autorski pomysł Arka? Jak Maksowi udało pogodzić się swoich przyjaciół i Wiktorię?

„Kuchnia” - sezon 1, zobacz odcinek 17:

Kuchnia w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze