2021-10-14

Bono z U2 w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Owacje na stojąco!

0

Który z uczestników stał za metamorfozą w legendę rocka? Z wielkim przebojem grupy U2 zatytułowanym „One” zmierzył się Robert Janowski. Aktor i prezenter telewizyjny jako Bono zachwycił jurorów tak bardzo, że w nagrodę otrzymał owacje na stojąco. Zobacz porywający występ! Jak został skomentowany?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Niesamowita charyzma
Robert Janowski zmierzył się z kultową postacią w świecie rocka. Jego metamorfoza w Bono z U2 została doceniona przez jurorów. - Cudownie wykonana praca, niesamowita charyzma wokalna, niesamowite wzruszenie oglądając, jak trzymasz skupienie, jak trzymasz postać, jak tworzysz naprawdę charyzmatyczny występ. Nie sposób jest nie wstać po tak znakomitym występie w roli - zachwycała się Katarzyna Skrzynecka po obejrzeniu interpretacji piosenki „One”.

To jest „ten” występ
- To było niebywałe, jak bardzo ten Bono ciebie wchłonął, bo od pierwszego twojego wejścia, od pierwszego kroku zupełnie zniknąłeś za tą postacią. I głosowo, i postaciowo, i ruchy, po prostu wszystko było na miejscu. Dla mnie to jest „ten” występ! – oceniła Małgorzata Walewska. Zobacz wideo!

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - edycja 15, zobacz odcinek 6:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze