2021-10-13

Pierwszy polski Top Chef w kuchni „Family Food Fight”

0

Walka o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce w programie „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” w decydującej fazie. Gorąca atmosfera w półfinałowym starciu gwarantowana, bo gościem siódmego odcinka prawdziwy mistrz kuchni - pierwszy polski Top Chef. Argentyńczyk Martin Gimenez Castro oceniał przygotowane przez uczestników potrawy razem z jurorami programu.

Oglądaj Family Food Fight. Pojedynek na smaki online na polsatgo.pl.

Ulubione dania z podróży
Do półfinału pierwszej edycji programu awansowały trzy rodziny: Krechowie, Kryścio i Szatanowie. W roli przepustki do wielkiego finału przygotowanie ulubionych potraw z zagranicznych podróży w ciągu jedynie półtorej godziny. A danie ma zachwycić jurorów oraz gościa specjalnego prosto z Argentyny!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Pod okiem kulinarnego autorytetu
Martin Gimenez Castro to szef kuchni i uznany restaurator, zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu „Top Chef”. Autorytet kulinarny, specjalizujący się w autorskich połączeniach najlepszych ryb, owoców morza oraz mięs przygotowywanych za pomocą nowoczesnych technik kulinarnych. W ich przyrządzaniu osiągnął absolutną perfekcję! Jego kuchnia to smak Ameryki Południowej w Polsce.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martin (@martin_gimenez_castro)

Kwadrans to dużo czasu
W półfinale „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” Martin zaprezentował uczestnikom jak w ciągu zaledwie piętnastu minut przygotować wyśmienite przystawki i danie główne. Dzięki doskonałej organizacji pracy spod ręki mistrza powstały: ceviche z okonia morskiego, nigiri z dorady oraz tacos z tatarem z tuńczyka i sosem ze świeżych ostryg. Czy któraś z drużyn była w stanie osiągnąć poziom pierwszego polskiego Top Chefa?

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” - edycja 1, zobacz odcinek 7:

Family Food Fight. Pojedynek na smaki w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze