2021-10-13

Paweł Ławrynowicz w serialu „Komisarz Mama” jako...

0

Jego postać ma współpracować z Marią Matejko. Czy będą umieli się porozumieć? Paweł Ławrynowicz znany widzom Polsatu z serialu „Zawsze warto” oraz „Przyjaciółki” pokazuje swoje nowe oblicze! Tym razem w roli podkomisarza Krzysztofa Dębskiego. Męski, stanowczy i nieprzewidywalny policjant za partnerkę ma chodzącą własnymi ścieżkami komisarz. Co z tego wyniknie?

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatgo.pl.

Nowy współpracownik Matejko
Podkomisarz Krzysztof Dębski dosyć niespodziewanie pojawia się w okolicach Herbinowa. Na polecenie inspektor Patrycji Madalińskiej w wielu sprawach ma współpracować z Marią Matejko. Czy będą umieli się dogadać? Jedno jest pewne - to prawdziwy twardziel. W takim stroju Paweł Ławrynowicz jest nie do poznania!

Zupełnie inne oblicze
Wielbiciele serialowych pozycji Polsatu pamiętają go z roli psychopaty Łukasza Zimy w serialu „Zawsze warto”, który przez dwa sezony z powodzeniem zatruwał życie swojej żony Doroty (Katarzyna Zielińska). Tej jesieni Paweł Ławrynowicz dołączył do obsady „Przyjaciółek”, w którym wciela się we wścibskiego szefa Zuzy Konrada - postać dobrze znaną wszystkim przyjaciółkom, ale niestety... niezbyt przez nie lubianą. Czy jego postać w serialu „Komisarz Mama” wzbudzi pozytywne emocji? 

  

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Regulamin „#MamaOgarnia”

Komentarze