2021-10-13

„Komisarz Mama” - odcinek 15: Nieoczywiste połączenia

0

Kobiecy instynkt Matejko podpowiada jej, że sprawa uduszonej Karoliny Troszczyńskiej nie jest tak oczywista, jak się wydaje. Głównym tropem jest duża suma gotówki znaleziona w wynajmowanym przez kobietę domku letniskowym. Na ich osiedlu praca policji się krzyżuje, bo funkcjonariusze spoza okolicy próbują złapać poszukiwanego od długiego czasu złodzieja.

Oglądaj Komisarz Mama online na polsatgo.pl.

Nowy mężczyzna na horyzoncie
Maria czuje pustkę spowodowaną brakiem miłości. Sama nie wie, czy kocha męża, czy po prostu za nim tęskni. Andrzej znów przyjeżdża w odwiedziny do niej i dzieci. Wtedy mówi ukochanej, że był skłonny rzucić dla niej wszystko, ale czas się skończył - i już nie może dłużej czekać... W życiu Matejko pojawia się za to nowy mężczyzna - podkomisarz Krzysztof Dębski, który z polecenia inspektor Madalińskiej prowadzi z nią śledztwo. Po skończonej sprawie zaprasza Matejko na randkę...

Prawa ręka szefowej
Maria i jej zespół znów starają się rozwiązać sprawę morderstwa. Jan Rybczyński jest osobą, na którą Matejko może liczyć najbardziej. Starszy aspirant jest wyjątkowo zaangażowany w śledztwo i pomaga szefowej w każdej sytuacji, a przez to, że długo się znają, umie przewidzieć jej każdy krok. Dzięki czemu odnajduje komisarz, kiedy inni nie mogą się z nią skontaktować. Ona również czuje, że może polegać na swoim koledze.

Dwa niezależne tropy
Grupa Marii prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Karoliny Troszczyńskiej. Kobietę znaleziono na plaży uduszoną, na środkowy palec ktoś wsunął jej za małą obrączkę. Okazuje się, że ofiara mieszkała w fatalnych warunkach na zapuszczonym osiedlu domków letniskowych blisko plaży, a pracowała jako nauczycielka w więzieniu. W lokum ofiary policjanci znajdują ukryte trzydzieści tysięcy. Ustalają, że ofiara robiła badania pod kątem przeszczepu i podejrzewają, że chciała sprzedać nerkę na czarnym rynku. Komisarz widzi dwa rozwiązania zagadki, ale zdecydowanie jedna droga przyświeca jej bardziej...

Czy  Maria da się zaprosić na randkę komisarzowi Dębskiemu? Co na to podkomisarz Żeromski? Czy komisarz Matejko będzie miała rację w sprawie morderstwa kobiety? 

Komisarz Mama w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Komisarz Mama” na Instagramie - @komisarzmama

Komentarze