2021-10-12

Gala KSW 64 w Polsat Box i Polsat Box Go. Jak oglądać?

0

Abonenci Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) oraz serwisu streamingowego Polsat Box Go (wcześniej IPLA) mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 64, która została zaplanowana na sobotę 23 października w Łodzi. Wśród walk spotkanie prawdziwych legend KSW: olbrzymi Senegalczyk Serigne Ousmane „Bombardier” Dia vs utytułowany strongman Mariusz „Pudzian” Pudzianowski. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Osobny dostęp można wykupić w serwisie Polsat Box Go, aby otrzymać możliwość śledzenia pojedynków w Smart TV, na komputerze lub urządzeniach mobilnych.

Hity wieczoru w Atlas Arenie
Na galę KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie zaproszonych zostało wiele gwiazd MMA. Podczas wydarzenia w kategorii superciężkiej dwie legendy KSW: dwukrotny mistrz świata w senegalskich zapasach Serigne Ousmane „Bombardier” Dia (2-0, 2 KO) i pięciokrotny zdobywca tytułu „Najsilniejszego człowieka świata” Mariusz „Pudzian” Pudzianowski (15-7, 10 KO).

Walka wieczoru to równie emocjonujące mistrzowskie starcie o pas w kategorii koguciej: charyzmatyczny Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO) kontra młody Brazylijczyk Bruno Augusto „Gafanhoto" dos Santos (10-2, 1 KO).

Ciekawie zapowiadające się starcia
Jedna z równie ciekawe zapowiadających się walk to spotkanie słynącego z szybkich nokautów chorwackiego zawodnika Filipa Pejicia (15-5-2, 10 KO) z podwójnym mistrzem FEN oraz Babilon MMA Danielem Rutkowskim (12-2, 6 KO). W okrągłej klatce także starcie dwóch niepokonanych dotąd zawodników młodego pokolenia. To Patryk Kaczmarczyk (7-0, 1 KO) i Robert Ruchała (5-0).

Na KSW 64 w kategorii półśredniej pochodzący z Rosji Shamil „Cichy Zabójca” Musaev (14-0, 8 KO), który wygrał przed czasem aż dziesięć pojedynków, z czego osiem w wyniku nokautu, kontra znany z umiejętności zapaśniczych Michał „Zgniatacz” Pietrzak (10-4, 3 KO).

W Atlas Arenie zaplanowano również spotkanie dwóch zawodniczek pochodzących z Łodzi: Karoliny Owczarz (4-1) oraz Sylwii Juśkiewicz (9-6). Obie panie mają już na swoim koncie kilka zwycięstw. Ich walkę zaplanowano w limicie umownym do 56 kilogramów.

Po pierwszej w karierze porażce w KSW w klatce znów melduje się Cezary „Polish TANK” Kęsik (12-1, 9 KO). Jego przeciwnik to były uczestnik reality show „Tylko Jeden” Marcin „Krakus” Krakowiak (11-3, 5 KO). Kolejna pozycja na karcie walk to pojedynek pomiędzy Albertem „Dzikiem” Odzimkowskim (11-5, 3 KO) i Jasonem Radcliffe’em (16-8, 10 KO).

Na otwarcie gali KSW 64 starcie dwóch zawodników debiutujących w klatce: reprezentant klubu MMA Krosno Adam Tomasik (5-0, 2 KO) kontra pochodzący z Paryża Oumar Sy (4-0, 2 KO).

Podczas wydarzenia również pierwsze spotkanie niekwestionowanej legendy KSW Mameda Khalidova (35-7-2, 15 KO) z mistrzem kategorii półśredniej Roberto Soldiciem (19-3, 16 KO). Fani poznają wówczas termin długo oczekiwanego spotkania gwiazd organizacji MMA.

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

Jak zamówić galę KSW 64 w Polsat Box?
Abonenci i użytkownicy Polsat Box korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanych kanałach dekodera.

Zamówienia w Polsat Box (dostęp ten nie obejmuje serwisu Polsat Box Go) można składać na cztery sposoby:
- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
- w internetowej aplikacji iPolsat Box: ipolsatbox.pl,
- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
- w aplikacji Sklep - dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i kablowej IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej OTT Box na pozycji 333.

Abonenci Polsat Box mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
- e-płatności.

Jak zamówić galę KSW 64 w Polsat Box Go?
Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 64 będą mogli obejrzeć na żywo także internauci z Polski za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go – w cenie 40 zł. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV oraz LG Smart TV. Płatności będzie można realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą (dla użytkowników zweryfikowanych adresem e-mail), przelewem lub BLIK-iem, w zależności od modelu urządzenia użytkownika. Zakupioną w serwisie Polsat Box Go galę będzie można obejrzeć na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji Polsat Box Go na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp.

Karta walk:
Sebastian Przybysz vs Bruno Augusto dos Santos - walka wieczoru, o pas w wadze koguciej
Mariusz Pudzianowski vs Serigne Ousmane „Bombardier” Dia
Daniel Rutkowski vs Filip Pejić
Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk
Michał Pietrzak vs Szamil Musajew
Karolina Owczarz vs Sylwia Juśkiewicz
Cezary Kęsik vs Marcin Krakowiak
Albert Odzimkowski vs Jason Radcliffe
Adam Tomasik vs Oumar Sy

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Komentarze