2021-10-11

„To musi być miłość”: Komedia pełna humoru i wzruszeń

0

Produkcja w gwiazdorskiej obsadzie od 5 listopada w kinach. „To musi być miłość” to świąteczna komedia romantyczna, w której obsadzie znaleźli się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafał Królikowski, Mateusz Rusin, Małgorzata Zajączkowska i Jan Englert. Zobacz zwiastun!

Emocjonalny rollercoaster
- Widz poczuje się w kinie jak na emocjonalnym rollercoasterze - w jednej chwili będzie ronił łzy wzruszenia, aby po chwili wybuchnąć śmiechem. Myślę, że każdy - singielki, zakochani czy partnerzy w wieloletnich związkach - odnajdą w naszym filmie cząstkę siebie - tak o produkcji „To musi być miłość” mówi Małgorzata Kożuchowska.

Magiczny czas w nastrojowym Sopocie
Akcja filmu rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, w stylu Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę. Jednak aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda?

Uniwersalna opowieść
„To musi być miłość” jest przede wszystkim pełną humoru i wzruszeń komedią romantyczną, ale także uniwersalną opowieścią o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni.

Koprodukcja Telewizji POLSAT, Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu
Za produkcję odpowiada Akson Studio oraz koproducenci: Telewizja POLSAT, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, a do kin wprowadza go Dystrybucja Mówi Serwis.

Zwiastun komedii romantycznej „To musi być miłość”:

  

„To musi być miłość” w kinach od 5 listopada.

Komentarze