2021-10-11

Szturm na Górę Midoriyama w finale „Ninja Warrior Polska”

0

Wielkie emocje w finale czwartej edycji „Ninja Warrior Polska”. Po raz pierwszy w historii polskich edycji programu jeden z zawodników stanął przed szansą wejścia na słynną Górę Midoriyama i dołączenia do elitarnego grona. Do tej pory udało się to zaledwie dziewięciu wojownikom Ninja na świecie...

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatgo.pl.

Najlepsi z najlepszych
Dwudziestu czterech najsilniejszych i najodważniejszych Polaków kontra ekstremalnie trudne przeszkody, aby spełnić swoje marzenie: zostać utytułowanym wojownikiem Ninja. - Trzy tory, w tym dwa z limitem czasowym, a na końcu słynna lina zawieszona na wysokości dwudziestu trzech metrów. Żarty się skończyły. Przeszkody w finale „Ninja Warrior Polska” są jeszcze bardziej mordercze niż poprzednio. Tutaj poradzi sobie tylko najlepszy z najlepszych - zapowiadał Jerzy Mielewski.

Nagrody warte wysiłku
Dołączenie do elitarnej grupy „Ninja Warrior Polska” to nie jedyna nagroda, która czeka na zwycięzcę. Do zgarnięcia jest także 150 tysięcy złotych, a więc opłaca się dać z siebie wszystko. Pierwszy raz w programie w tej edycji nagrodę pieniężną w wysokości 15 tysięcy złotych przewidziano dla Last Man Standing, czyli zawodnika, który w finale dojdzie najdalej.

Szczyt do zdobycia
To finał, jakiego do tej pory jeszcze nie było. Po raz pierwszy w Polsce jeden z zawodników chwycił za linę prowadzącą na słynną Górę Midoriyama i spróbował wspiąć się na wysokość 23 metrów w ciągu zaledwie 25 sekund. - Do tej pory zawodnicy w naszym kraju tylko marzyli o tym, że trzymają w rękach linę. Teraz to marzenie się urzeczywistniło - mówił Łukasz „Juras” Jurkowski.

„Ninja Warrior Polska” - edycja 4, zobacz odcinek 7:

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze