2021-10-09

„Kuchnia” - odcinek 11: Ukryty kulinarny krytyk

0

Wiki dowiaduje się, że restaurację odwiedza słynny smakoszy kuchni francuskiej. To jeden z najbardziej cenionych krytyków kulinarnych, jednak nikt nie wie, jak on wygląda... Menedżerka za wszelką cenę chce, żeby lokal wypadł jak najlepiej. Ma kilka podejrzeń podczas poszukiwań tajemniczego gościa na sali. Czy intuicja jej nie zawiedzie?

Oglądaj Kuchnia online na polsatgo.pl.

Kolejne wielkie wydarzenie
Wiki jest bardzo przejęta, gdy dowiaduje się, że w restauracji „Claude Monet” pojawia się znany krytyk. Nikt nie wie, jak wygląda, co lubi i jak najlepiej go ugościć, aby wystawił rekomendację i pozytywną ocenę. Menedżerka chce, żeby również pracownicy kuchni starali się lepiej przygotowywać swoje dania. W restauracji jak zawsze są tłumy i ani Wiki, ani jej kelnerki nie są w stanie przewidzieć, który z gości jest tym najważniejszym.

W poszukiwaniu krytyka
Wiki stara się rozgryźć zagadkę tajemniczego gościa. Obserwuje klientów restauracji i próbuje oceniać ich zachowania. Najpierw podejrzewa, że krytykiem jest młoda kobieta - która bardzo „wybrzydza” i zwraca swoją sałatkę aż dwa razy. Jednak okazuje się, że po prostu jest w ciąży. Menedżerka i Natka skupiają więc swoją uwagę na kolejnym gościu. Elegancki mężczyzna notuje wszystko, co dzieje się na sali...

Sąd ostateczny
Po ciężkim dniu pracy cała grupa czeka na recenzję krytyka. Właściciel restauracji „Claude Monet” czyta ją wraz z Wiki. Menedżerka jest ciekawa, czy bójka barmana Krzyśka - który został potem za to zwolniony - z eleganckim gościem miała również wpływ na ogólną ocenę lokalu. Opinia słynnego smakosza kuchni zaskakuje każdego.

Jaką ocenę otrzymał „Claude Monet”? Czy Wiki i Natka rozgryzły tajemniczego gościa? Czy Krzysiek wróci do pracy?

Kuchnia w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze