2021-10-07

Roztańczona i wesoła Raffaella Carrà. A pod maską...

0

Kto wcielił się w legendę włoskiej muzyki w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? W piątym odcinku show królowały wielkie przeboje i znane melodie rodem ze słonecznej Italii. Nie mogło wśród nich zabraknąć interpretacji słynnego utworu „A Far L'amore Comincia Tu”. Jak Robert Janowski poradził sobie jako Raffaella Carrà? Co po jego metamorfozie powiedzieli jurorzy?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Odpowiednia energia to podstawa
Robert Janowski po raz kolejny udowodnił, że ma niesamowity talent zarówno aktorski, jak i wokalny. W fenomenalny sposób odtworzył charakterystyczną dla Raffaelli Carry choreografię i przeniósł fanów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” do lat 70. Tego dynamicznego ruchu głową nie można było przegapić!

Wielkie brawa
- Super się bawiłem! Bałem się za to o twoje kręgi szyjne... Jak zapytasz Włocha, co we Włoszech jest najlepsze? Zawsze mówi: wszystko. I tutaj, na pytanie co było najlepsze w tym występie odpowiedź to: wszystko! - powiedział Gromee. - Robert, ja bardzo się cieszę, że ty wylosowałeś Raffaellę. Dałeś mi sporą dawkę rozrywki. Wzruszyłeś mnie nawet! Dla Włochów ta artystka była nieśmiertelna, a ty pięknie złapałeś tę klasykę. To, jak cudownie ona zawsze dawała show - zachwycał się Stefano Terrazzino, który w tym odcinku pojawił się w roli jurora rezerwowego.

Zobacz fragment występu:

  

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 35:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze