2021-10-01

Nowa kampania Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Zobacz!

0

Od 1 października w kanałach Telewizji POLSAT oraz w internecie i mediach społecznościowych rozpoczyna się kampania, w której Stowarzyszenie Program Czysta Polska wskazuje, że proste zmiany w naszym życiu mają ogromny wpływ na środowisko naturalne. Głównym bohaterem jest Paweł Domagała, a w nagraniach wzięli udział aktorzy, artyści i ekoinfluencerzy, którym los naszej planety nie jest obojętny: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Mosek, Jagna Niedzielska, Patryk Cebulski, Krzysztof Wieszczek, Kinga Sawczuk oraz Dominika Tarczyńska.

Temat istotny dla nas wszystkich
Klimat i ochrona środowiska dotyczą każdej osoby żyjącej na Ziemi. To czy za kilkanaście lat będziemy oddychać czystym powietrzem, a woda nie będzie dobrem luksusowym, dostępnym tylko dla wybranych, zależy również od nas i małych kroków, jakie wystarczy wprowadzić w swoim codziennym życiu.

Małe zmiany mają duże znaczenie
O tym między innymi opowiada aktor Paweł Domagała, główny bohater nowych spotów Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Małe zmiany, jak oszczędność wody, jedzenia, ciepła, segregacja śmieci czy wymiana starych pieców tzw. „kopciuchów”, mają znaczenie w ochronie środowiska i warunków, w jakich przyjdzie ludziom żyć w przyszłości.

Wsparcie artystów i ekoinfluencerów
W nagraniach obok Pawła Domagały wzięli udział aktorzy, artyści i ekoinfluencerzy, którym los naszej planety nie jest obojętny: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Mosek, Jagna Niedzielska, Patryk Cebulski, Krzysztof Wieszczek, Kinga Sawczuk oraz Dominika Tarczyńska. Sami wprowadzali w swoim życiu zmiany, które mają realny wpływ na ochronę środowiska.

Kampania społeczna
Na potrzeby realizacji kampanii powstały:
• 60-sekundowy spot główny oraz pięć wersji 40-sekundowych, które w prosty sposób tłumaczą poruszane przez Stowarzyszenie zagadnienia. Będą one emitowane w telewizji;
• spot 90-sekundowy, który w przystępny, humorystyczny sposób porusza problemy związane z ochroną środowiska. Będzie można go zobaczyć w internecie oraz mediach społecznościowych.

Reżyserem spotów jest Armin Kurasz, a producentem Marzena Gorgoń.

  

O Stowarzyszeniu Program Czysta Polska
Stowarzyszenie Program Czysta Polska zostało powołane przez Zygmunta Solorza oraz firmy i osoby z nim współpracujące. Misją Stowarzyszenia jest inicjowanie zmian, edukowanie społeczeństwa oraz nagłaśnianie ważnych tematów i akcji związanych z ekologią, ochroną środowiska i poprawą jakości życia. Grupa Polsat Plus udostępnia swoje media do nagłaśniania i promowania najważniejszych akcji i tematów związanych z ekologią. Kanały telewizyjne Grupy stanowią forum do dyskusji oraz miejsce spotkań autorytetów i ekspertów z zakresu medycyny, ochrony środowiska, energii i innych dziedzin związanych z szeroko pojętą ekologią.

Komentarze