2021-09-24

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”: Rozśmieszają do łez

0

Co wydarzyło się na scenie rozrywkowego show Polsatu w trzecim odcinku? Bohaterowie programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” nie zwalniają tempa i oferują kolejne żarty oraz scenki z cyklu „Pod willą”, „Z Andrzejem na nartach”, a także najświeższe newsy, czyli „Fakty autentyczne”. Za oprawę muzyczną odpowiada niezastąpiony zespół Enej, a gościem specjalnym jest Kabaret na Koniec Świata. Warto zakończyć weekend z szerokim uśmiechem!

Oglądaj Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni online na polsatgo.pl.

Nie ma jak u mamy
Co zrobić, żeby dorosłe dziecko, a dokładnie... 50-latek wyprowadziło się wreszcie z domu? Kabaret Moralnego Niepokoju z gościnnym udziałem aktorki Agaty Wątróbskiej prezentuje skecz „Rodzicie i syn”. To satyra na wszystkich „syneczków mamusi”, którym nie spieszy się do opuszczenia rodzinnego gniazdka.

Wyjątkowi uczniowie
W skeczu „Szkoła wieczorowa” siły łączą Kabaret Młodych Panów, Kabaret Czesuaf, część składu Kabaretu Moralnego Niepokoju, Ewa Błachnio oraz Marta Podobas. Czy nauczyciele języka polskiego oraz matematyki poradzą sobie z „trudną” klasą panów po 40-stce o niechlubnej przeszłości? Zaskakujące, a na pewno śmieszne!

Bo są takie teleturnieje...
Goście specjalni niedzielnego show, czyli Kabaret na Koniec Świata przedstawią się z jak najlepszej strony w gagu „Sznuk”. Zapewniamy, że stanęli na wysokości zadania. Tego nie można przegapić!

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” - zobacz odcinek 3:

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze