2021-09-23

„Przyjaciółki”: Paweł Deląg znów w serialu. Powrót Wiktora

0

Jeleński ponownie pojawia się w życiu Patrycji. Tego się nie spodziewała! Związek Wiktora i Kochan przez wiele odcinków budził wielkie emocje widzów. I choć wydawało się, że kontakty z nim to przeszłość, los postanowił jej spłatać figla i skojarzyć ich w zaskakujący sposób. Jakie będą ich relacje? „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Obrońca napastnika Artura
Paweł Deląg jako Wiktor Jeleński zostaje obrońcą mężczyzny, który wszczął bójkę w restauracji Artura i doprowadził do sytuacji, w której restaurator walczy o życie w szpitalu. Przeciw Ksaweremu toczy się postępowanie karne. Wiktor jako jego obrońca musi zrobić wszystko, żeby mu pomóc. Nie jest to proste, ponieważ mężczyzna ma dużo na sumieniu... Czy adwokacki spryt pomoże Jeleńskiemu wyciągnąć klienta z aresztu? Czy nie będzie miał wyrzutów sumienia, gdy dowie się, że stoi po stronie człowieka, który zaatakował byłego Patrycji?

„Minimum nieszczęścia, maksimum szczęścia”
Popularny aktor nie krył radości z powrotu na plan zdjęciowy serialu. - „Minimum nieszczęścia, maksimum szczęścia” - to chyba dobre motto dla Wiktora Jeleńskiego. No zobaczymy. Po przerwie znowu razem z „Przyjaciółkami. Gratulacje twórcom serialu. „Przyjaciółki” stały się pełnoletnie, to już osiemnasty sezon perypetii wspaniałych kobiet, a końca nie widać - pisał na swoim Instagramie Paweł Deląg.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Official_Pawel Delag (@paweldelag)

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze