2021-09-20

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 19

0

Karolina Gilon zarządziła przeparowanie i kolejna osoba musi opuścić show. Zgodnie z zasadami single nie mają żadnych szans na przetrwanie w randkowym programie Polsatu. Każdy taki moment wzbudza mnóstwo emocji, szczególnie gdy uczestnicy muszą pożegnać kogoś, z kim już bardzo się związali. Tym razem bilet w jedną stronę otrzymała Klaudia. Co jeszcze wydarzyło się w „Love Island. Wyspa miłości”? Był James Bond, a nawet kilku!

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Gdy kłębi się za dużo myśli
Bieg zdarzeń w willi nabrał tempa. Stworzenie par przez nowe Islanderki wcale nie uporządkowało relacji w grupie, a wręcz przeciwnie, wywołało kolejne napięcia. Także dlatego, że niektórym wydawało się, że Alex i Aleksandra wybiorą inne opcje. Ich decyzje natychmiast stały się powodem do znamiennych reakcji i gorących dyskusji. - Chciałeś, żeby cię wybrała? - dopytywała Angelika swojego partnera. - Tak - przyznał się.

Klucz do Kryjówki
Największe obawy o swoją przyszłość miała trójka singli. Samotni, bez partnerów mogli teraz na wszystko spojrzeć z dystansu i dlatego otrzymali odpowiedzialne zadanie. Mieli wskazać parę, która jako pierwsza w czwartej edycji zasłużyła na wizytę w Kryjówce. - Jednoznacznie i jednogłośnie - podkreślili z entuzjazmem. Romantyczną noc w intymnej atmosferze spędzili razem Magda i Wiktor, których związek pięknie rozkwita. Rankiem tradycyjnie wypytywano ich o pikantne szczegóły.

„007” na „Wyspie miłości”
Kamera akcja! Przenosimy się na plan filmowy znanego kinowego przeboju wszech czasów. A tam? Panowie zdzierający z siebie wytworne smokingi po to, aby uratować swoje uwięzione wybranki, a potem przygotować dla nich drinka w ekstremalnych warunkach. Dziewczyny były z pewnością lekko wstrząśnięte, ale absolutnie nie zmieszane, więc zabawa w stylu Jamesa Bonda udała się znakomicie, a najseksowniejszym agentem okazał się Jędrek!

O jedną za dużo...
Przetasowania są częścią tej gry, a walka o miłość to także trudne decyzje i smutne chwile. Kolejna wizyta Karoliny Gilon w Kręgu Ognia oznaczała, że najwyższa pora się z kimś pożegnać. Piętnaście osób, to całkiem tłoczno i eliminacja jednej z dziewczyn była kwestią czasu. - Nigdy nie było tu was aż tak wiele. Islanderek znowu jest więcej, więc wybierają chłopaki - powiedziała prowadząca i zaprosiła na środek wszystkie panie.

Tak przebiegało przeparowanie
Jurek pozostał w parze z Alex, Arek z Aleksandrą, zakochany Andrzej nie mógł wybrać nikogo innego niż swoją Paulinkę, Wiktor i Magda to wyspiarski wzorzec stałości, Szymon postanowił kontynuować swoją przygodę z Olą, a Adrian z Angeliką. Ostatni decydował Jędrek i stanął oko w oko z dwiema dziewczynami, wiedząc, że jedną z nich musi odesłać do domu. - Ciężki wybór i najchętniej bym przygarnął obie - rozpoczął. - Jest mi przykro, ale… - i wskazał na Andzię, odrzucając Klaudię.

Głosujesz, decydujesz
To nie był koniec atrakcji dla widzów. Losy pozostałych uczestników zostały ponownie oddane w ich ręce. Fani show dzięki oficjalnej aplikacji „Love Island. Wyspa miłości” mogli typować do północy, w której parze nie ma chemii. Wyniki poznamy wkrótce!

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 19:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze