2021-09-17

Dwie nowe dziewczyny w „Love Island. Wyspa miłości”

0

Podwójna dawka emocji w willi i to jeszcze o tym samym intrygującym imieniu. Dwie gotowe na przygody blondynki wmieszały się w imprezę, no i zrobiły wielkie „wow”. Szczególnie wśród panów, a najbardziej tych, którym ostatnio w budowaniu relacji szło głównie pod górkę. Kim są Alex - Aleksandra Jakóbczyk oraz Aleksandra Stręk i jakie mają największe atuty? Z którymi singlami chcą podbić czwartą edycję „Love Island. Wyspa miłości”?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Alex już wie, co to „Love Island”... W 2019 roku wygrała belgijską edycję randkowego reality show. Od siedemnastu lat mieszka w Beneluksie i doskonale zna język niderlandzki. 27-latka, która prowadzi sklep internetowy, to szczera, otwarta, rodzinna, wesoła i pewna siebie zielonooka blondynka ze sporą domieszką włoskiej krwi. Jej ideał faceta? Wysoki brunet o zielonych oczach, troskliwy, dojrzały i mądry.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Druga Aleksandra to 25-letnia księgowa z Wrocławia. Komunikatywna i otwarta, gotowa z uśmiechem poradzić sobie ze wszystkimi problemami, a do tego bardzo aktywna. Uwielbia taniec i muzykę, ale chętnie też biega i jeździ na rowerze. U jej boku powinien znaleźć się chłopak uczuciowy, szczery i wierny, koniecznie z poczuciem humoru.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze