2021-09-05

Letnia Klinika Skeczów Męczących. Zobacz żarty!

0

Co działo się podczas plenerowej odsłony show w Amfiteatrze Kadzielnia? Letnia Klinika Skeczów Męczących obfitowała w mnóstwo zabawnych scenek, a gospodarze, czyli Kabaret Skeczów Męczących, przyznawał specjalne nagrody. Widzów bawili także Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Michał Czernecki, Paweł Koślik, Lesław Żurek, Monika Dryl, Magdalena Perlińska oraz Dominika Najdek i Adrianna Borek jako dziennikarki zaangażowane. O oprawę muzyczną zadbał zespół Enej.

Oglądaj Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących online na polsatgo.pl.

- Dobry wieczór Państwu. Witamy w pierwszej edycji letniej Kliniki Skeczów Męczących - przywitał widzów Karol Golonka. Następnie z Marcinem Szczurkiewiczem ogłosił wręczenie własnych nagród, które stanowią ukoronowanie telewizyjnej przygody programu. Pierwszego Złotego Klinika w kategorii „Muzyka” otrzymał zespół Enej, który dbał o oprawę muzyczną zarówno w obu sezonach show, jak i w trakcie imprezy w Amfiteatrze Kadzielnia. Okazało się, że to nagroda przechodnia...

Na początek gospodarze w skeczu o władzy i o historii. Magicznym sposobem spotkali się „Król i Polacy z przyszłości”. Monarcha i jego pomocnik chcieli dowiedzieć się od najważniejszych ludzi swoich czasów - youtuberów - jak wygląda życie w kraju w 2021 roku. Jak podsumowali sytuację w kraju?

Złotego Klinika w kategorii „Serial” otrzymała oczywiście „Mała Polonia”. A skoro mamy letnią odsłonę programu, to warto sprawdzić, w jaki sposób jej mieszkańcy spędzali wakacje.

Amfiteatr Kadzielnia odwiedziły dziennikarki zaangażowane, czyli Baśka Polak i Janina Niezaszybka. Tym razem ich rozmówcami byli gospodarze, „a natomiast” wywiad dotyczył spraw związanych z Kielcami. O co zapytały?

W wakacje wielu rodziców odetchnęło, gdy skończyła się „Nauka zdalna”. To właśnie ona otrzymała Złotego Klinika w kategorii „Najgłupszy pomysł roku”. Kabaret Skeczów Męczących pokazał, dlaczego lekcje przez internet na to zasłużyły i może wyglądać sprawdzian z przyrody w formie... kalamburów.

W trakcie pandemii wiele osób musiało się przebranżowić. Tak jak Buźka i Zębu, którzy rozpoczęli pracę jako „Strażnicy miejscy”. Unieruchomieni przez zablokowany samochód służbowy rozpoczęli poszukiwania osoby, która mogłaby pomóc pierwszemu z nich w awansie. Potrzebny był tylko jeden mandacik...

Jak dobrze wyglądać w trakcie wakacji? Czas na wizytę w ekskluzywnym studiu fryzjerskim. Po przeprowadzce do nowego lokalu „Stylista fryzur” liczył, że z dala od Sejmu uda mu się uniknąć wizyt polityków. Nic z tego! Premier postanowił zorganizować w salonie pana Maćka konferencję, przy okazji zmieniając kilka rzeczy. A to był dopiero początek.

Co jeszcze w letniej „Klinice Skeczów Męczacych”? Kabaret K2, który nie mógł się dostać do Amfiteatru Kadzielnia. - Na naszych plecach zrobili karierę, a teraz... - narzekali jego członkowie. Stojąc za barierkami zaczęli rozdawać „Nagrody specjalnej troski”. Kto je otrzymał?

Od 12 września w Polsacie „Kabaret na żywo” w nowej odsłonie „Młodzi i Moralni”. Jego gospodarzami Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów. Liderzy obu formacji - Robert Górski i Robert Korólczyk - opowiedzieli, czego widzowie Polsatu mogą spodziewać się jesienią.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Komentarze