2021-09-04

„Kuchnia” - odcinek 2: Zaskakująca wizyta konkurencji

0

Najlepsza restauracja w Warszawie, „Claude Monet”, przyciąga nie tylko gości o wysublimowanym podniebieniu, ale również i rywali. Na sali niespodziewanie zjawia się szefowa kuchni równie ekskluzywnego lokalu. Cała załoga wygląda na zaniepokojoną i zaskoczoną wizytą. A w szczególności Wiktor, któremu imponują sukcesy i dokonania kulinarne Heleny Sokołowskiej.

Oglądaj Kuchnia online na polsatgo.pl.

Stać mnie na więcej
Pierwsze dni w nowej pracy Maksa Ławrowskiego dają mu wiele do myślenia. Mimo że pracuje w najlepszej restauracji w Polsce, w jego życiu niewiele się zmieniło. Na dodatek szef kuchni ciągle sprawdza jego cierpliwość... Nowozatrudniony kucharz myślał, że już pierwszego dnia będzie gotował i pokaże, na co go stać. Nic podobnego! Wiktor ma dla Ławrowskiego zupełnie inne zadania... Jednak chłopak nie chce się godzić na pracę, którą na co dzień wykonuje pomoc kuchenna. Wpada na pomysł, jak znowu dostać się na kuchnię...

 Za wszelką cenę
Helena Sokołowska niespodziewanie zjawia się w restauracji „Claude Monet”, co wprawia Wiktora w zakłopotanie. Stresuje się, że jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych szefowych kuchni może źle ocenić jego pracę. Jednak ona zamawia tylko... kawę. Urażony Bojarski wychodzi na salę, aby przeprowadzić rozmowę z niemile widzianym gościem. Po chwili namysłu Helena decyduje się spróbować autorskiego dania szefa kuchni. Od tego momentu w kuchni rozpętuje się prawdziwe piekło. Wiktor chce pokazać, kto rządzi w warszawskiej gastronomii.

Jak się go pozbyć?
Wiki obmyśla plan, żeby pozbyć się Maksa z restauracji. Nie potrafi wybaczyć mu ucieczki po wspólnie spędzonej nocy. Od momentu nieudanej randki jest w stanie zrobić wszystko, żeby już więcej go nie oglądać. Chce, żeby jak najszybciej zniknął z jej życia. Wymyśla i wciela w życie pewną intrygę...

Jak Helenie Sokołowskiej będzie smakowało danie szefa kuchni? Czy Wiktor doceni pracę Maksa? Czy plan Wiki się powiedzie?

„Kuchnia” - sezon 1, zobacz odcinek 2:

Kuchnia w sobotę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze