2021-09-02

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, odcinek 4

0

W centrum wydarzeń Bruno, Ola i zazdrość, co oczywiście rodzi konflikty. Wytatuowany brodacz z ognistym temperamentem nie potrafił utrzymać wierności dziewczynie, która go wybrała i bardzo szybko postanowił stworzyć trójkąt z Angeliką. Dodatkowo rozpalił go ich namiętny pocałunek w trakcie gry. Trzeba przyznać, że poszedł na całego! Czy to właściwa taktyka do osiągnięcia sukcesu w „Love Island. Wyspa miłości”?

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Chce mieć swój harem?
Dziś ta, jutro inna, dziś spojrzenie w oczy, a jutro prosto w biust. O względy i uczucia można walczyć na różne sposoby, a dokąd zaprowadzi takie zachowanie Bruno? Gdy już wydawało się, że marynarz znalazł przystań u Oli, zdecydował się zawinąć jeszcze do innego portu. Angelice mogło się to nawet podobać, że wzmocnił nią swoje zainteresowanie, ale tej, która uratowała go z rąk Magdy, już zdecydowanie nie...

Są zasady! Girl power!
Obie dziewczyny nie zamierzały jednak dać sobą manewrować. Nie są naiwne. To twarde zawodniczki, które nie poddają się i dokładnie wiedzą, czego chcą. Ola i Angelika dalej będą walczyć, choć niekoniecznie o ich adoratora. Przekonały się, jaki z niego numer. Po krótkiej rozmowie wyjaśniły sobie wszystko. - Mogę cię przytulić i jest ok? - zapytała na koniec młodsza. - Tak - dała sygnał druga do przyjaznego uścisku. Wygląda na to, że to Bruno ma teraz powody do obaw. Roztrwonił szanse na miłość w programie?

„Kochaj, całuj, rzuć”
Skąd takie emocje? Ta gra miała znaczenie i mocno je podkręciła. O co chodzi? Można w niej było poprosić o rękę, pocałować kogoś albo odrzucić i w efekcie poczęstować ciastkiem z kremem. W twarz oczywiście! Dzięki niej fani randkowego reality show Polsatu dowiedzieli się, kto, jakich wyborów dokonałby w trzech różnych sytuacjach.

Bardzo niechętnie i bardzo chętnie
Nie wszyscy jednak czuli się świetnie po słodko-całuśnym konkursie. Gdy Wyspiątka ochoczo korzystały z okazji do dobrej zabawy, Jędrek czekał, czekał, ale się nie doczekał. Ominęły go wszystkie atrakcje i został z niczym. Czy jest skazany na rolę singla? Magda natomiast mogła pochwalić się odwrotnym osiągnięciem. Zdobyła aż cztery pocałunki!

Romantyczny spontan
Arek znów dał dowód, że nie zwrócił się w stronę Andzi przypadkowo i ma wobec niej poważne zamiary. Gdy nadarzyła się okazja, postanowił ją zaskoczyć. Jak to się robi na „Wyspie miłości”? Organizując niespodziewaną randkę, prosto z serca, a wtedy można liczyć, że druga strona będzie przynajmniej odrobinę bardziej zaangażowana… - Za nas! - wypili toast. Ona jednak nie ukrywa, że chce poczuć żar, którego jeszcze nie poczuła.

Albo grubo, albo wcale
Miłosna gra rozkręca się na dobre, kończy się czas badawczych rozmów i tworzą się pierwsze relacje. Wiadomo, single wracają do domu. Kto jest bliżej, a kto najdalej od takich zmartwień? Jak rozwinie się sytuacja w willi? Wiele wyjaśni się podczas kolejnego Kręgu Ognia. Tak, już jutro.

„Love Island. Wyspa miłości” - edycja 4, zobacz odcinek 4:

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze