2021-09-01

Kim jest nowa Ola z „Love Island. Wyspa miłości”? Zobacz!

0

Oto pierwsza dziewczyna czwartej edycji, która weszła do programu w trakcie. Czy to dla niej lepsza opcja, czy gorsza? Koleżanki z „Love Island. Wyspa miłości” miały już możliwość wyboru i decydowały o swoich partnerach. Co teraz zrobi Ola, jak się zachowa, co ją czeka i jak została przyjęta przez grupę? Poznajcie olśniewającą blondynkę, jej zainteresowania, pomysły na życie, a przede wszystkim miłosne cele w randkowym show.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

- W życiu dostaję wszystko to, czego chcę! - mówi o sobie wysoka blondynka o zielono-brązowych oczach i silnej osobowości. 29-letnia trenerka jeździectwa kocha taniec, ma za sobą udział w wyborach Miss Dolnego Śląska, a w skali od 1 do 10 przyznaje sobie 11. - Wiem, na co mnie stać! - argumentuje.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Czego można się po niej spodziewać? Jak sama twierdzi, potrafi dać się ponieść emocjom i irytuje ją naiwność. Jak zakończy się jej pobyt w willi? Czy w programie wykorzysta umiejętność przekonywania innych ludzi do swoich racji i błyskotliwość? No i czy znajdzie tego jedynego? A ma naprawdę spore wymagania!

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze