2021-08-29

Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu. Zobacz wideo!

0

Wieczór z Gwiazdami Polsatu to doskonała okazja, aby poznać propozycje stacji. Nowe logo i aplikacja Polsat Go, a do tego wszystko to, co uwielbiają widzowie. Nowości, ulubione seriale i programy, rzetelnie przedstawione wydarzenia i ogromna dawka sportu. Prezentacja jesiennej ramówki była najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, co będzie można oglądać w najbliższych miesiącach na antenie Telewizji POLSAT. Na wspólną podróż po najnowszych produkcjach zaprosili Paulina Sykut-Jeżyna oraz zawsze pogodny lektor z „Love Island. Wyspa miłości”.

Nowe logo i aplikacja Polsat Go
- Witamy Państwa serdecznie w naszej słonecznej stacji, gdzie od prawie trzydziestu lat bawimy, dajemy uśmiech i codziennie dostarczamy najbardziej rzetelnych i obiektywnych informacji - przywitała widzów Nina Terentiew, Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT. - Ale to nie wszystko. Zmieniamy logo stacji, poza tym ruszamy z serwisem i aplikacją Polsat Go, gdzie wszystkie nasze treści telewizyjne będą dostępne za darmo. Kiedy chcecie i jak chcecie - podkreślił Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji POLSAT. Jesienią każdy znajdzie coś dla siebie.

Mnóstwo nowości w „Tańcu z Gwiazdami”
- W każdy nowy tydzień wchodzimy tanecznym krokiem - podkreślił Andrzej Piaseczny, nowy juror „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, wskazując nową datę emisji. Od teraz program na żywo w każdy poniedziałek o godz. 20:05! To nie koniec nowości, bo do grona prowadzących dołączyła Izabela Janachowska. - Przedłużamy weekend i w każdy poniedziałek spotykamy się na najsłynniejszym parkiecie w Polsce - zaznaczyła tancerka i prezenterka. A prowadząca Wieczór z Gwiazdami Paulina Sykut-Jeżyna wydobyła od gwiazd 12. edycji kilka ciekawych informacji...

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Czwarty turnus na „Wyspie miłości”
Wielkie emocje czekają widzów także w gorącym randkowym reality show. - To już czwarty all-inclusive na wyspie, na której miłość jest zawsze gwarantowana - przypomniała Karolina Gilon, prowadząca „Love Island. Wyspa miłości”. Nowi przystojni single i gorące singielki, nowa willa i ekscytujące poszukiwanie uczucia. Kto komu skradnie serce?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

„Kuchnia”, czyli smaczny serial komediowy
Oto gorąca komediowa nowość, czyli serial „Kuchnia”. Jaki jest przepis, żeby podbić serca widzów? O tym opowiedział wcielający się w rolę szefa najlepszej restauracji w Polsce Tomasz Karolak. W jego gwiazdorskiej ekipie także Maria Dębska oraz Patryk Cebulski. Zapraszamy do rezerwacji stolików, kanap i jesiennych wieczorów na podwójną dawkę smacznych żartów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

„Komisarz Mama” znów w akcji
A skoro mowa o kradzieżach - jesienią w Polsacie kolejna porcja przygód przebojowej pani detektyw. „Komisarz Mama” to odważna, dociekliwa i... zabiegana matka czwórki dzieci Maria Matejko. Z Pauliną Chruściel i resztą obsady o nowych odcinkach porozmawiała Paulina Sykut-Jeżyna.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Nowy kulinarny show Polsatu
W środę, przed emisją serialu, nowy program „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. - Mamy rodziny całego kraju. To taka kulinarna podróż przez Polskę - oceniła jurorka Ewa Wachowicz. - To walka nowoczesności z tradycją - dopowiedział także zasiadający w jury Adam Borowicz. A jakie są najważniejsze sprawy w programie? O tym trzeci juror, Piotr Gąsowski.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Zawsze można liczyć na „Przyjaciółki”
Oprócz nowości, w ramówce także uwielbiane przez widzów pozycje. Jak 18. sezon serialu „Przyjaciółki” o sile kobiecej przyjaźni. - Każda osiemnastka jest przełomowa - stwierdziła Małgorzata Socha. Jakie przygody czekają główne bohaterki: Ingę, Zuzę, Ankę i Patrycję?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Misja programu „Nasz nowy dom” trwa
W czwartki zmieniać będzie się także życie bohaterów programu „Nasz nowy dom”. - Osiem lat doświadczenia, tysiące przejechanych kilometrów i ponad dwieście czterdzieści szczęśliwych rodzin - tak krótko podsumowała dotychczasowe dokonania najlepszej ekipy remontowej w Polsce prowadząca Katarzyna Dowbor. - To nie tylko program. To misja Polsatu, który udowadnia, że warto pomagać - dodała. Tak buduje się nadzieja!

Nowe twarze w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Pomoc niesie także inny program Polsatu, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W składzie 15. edycji Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Katarzyna Łaska, Robert Janowski, Klara Williams, Krzysztof Cugowski junior, Tomasz Ciachorowski i Barbara Kurdej-Szatan. A jury... nowe twarze: Michał Wiśniewski i Gromee. W rozmowie z Maciejem Dowborem i Piotrem Gąsowskim opowiedzieli, jakimi będą jurorami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Nowe show „Kabaret na żywo. Młodzi i moralni”
Niedziela to idealny moment na rozrywkę w doborowym towarzystwie. - Przede wszystkim to jest zabawa... którą musimy za wszelką cenę wygrać - mówił Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju. Ta formacja będzie dzielić scenę z Kabaretem Młodych Panów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Siła kobiet w „Ninja Warrior Polska”
Co jeszcze w jesiennej ramówce? Czwarta edycja „Ninja Warrior Polska”, w której panie są bardzo mile widziane. Z tego względu nowa kobieca kategoria i nagroda specjalna. - Siła jest kobietą! - stwierdziła zgodnie trójka prowadzących: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Tajemnice, intrygi i... „Pierwsza miłość”
Z kolei od poniedziałku do piątku nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość”. Aneta Zając, Edyta Herbuś, Wojciech Błach i Tomasz Oświeciński w rozmowie z Pauliną Sykut-Jeżyną wspominali swoje pierwsze dni na planie produkcji, która emitowana jest od 2004 roku. Cudowna podróż wciąż trwa!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Rzetelne i obiektywne „Wydarzenia”
Każdego dnia zalewa nas potok informacji. W jaki sposób odnaleźć te sprawdzone, które mają wartość? - „Wydarzenia” i Polsat News, czyli najbardziej rzetelne i obiektywne informacje w Polsce - zaprosiła Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT. - Polsat News to także najlepsza publicystyka i goście z każdej strony politycznego sporu. To miejsce debat - dodał dziennikarz i prezenter Bogdan Rymanowski. Od września rusza nowy kanał informacyjny Wydarzenia 24, tworzony we współpracy z serwisem Interia Wydarzenia.

Wielkie sportowe emocje
Jesienią także ogromna dawka sportu w najlepszym wydaniu. Mistrzostwa Europy siatkarek i siatkarzy, eliminacje do piłkarskich mistrzostw świata 2022 w Katarze, Liga Mistrzów UEFA, gale Polsat Boxing Night i UFC. - Emocje bez ograniczeń tylko w sportowych kanałach Polsatu - podkreślił Bożydar Iwanow.

„Czysta Polska” jest możliwa
Ale to nie wszystko. W programie „Czysta Polska” w Polsat News poruszane są najważniejsze kwestie dotyczące ekologii. Dominika Tarczyńska i jej goście tłumaczą zmiany klimatu, pokazują, z jakimi problemami boryka się nasza przyroda i co możemy zrobić, żeby jej pomóc. - Stowarzyszenie Program Czysta Polska liczy już trzysta tysięcy członków. Każdy z nich codziennie motywuje nas do tego, aby edukować i inspirować nasze społeczeństwo. Razem możemy zmienić świat na lepsze - zaznaczyła prowadząca.

25 lat Fundacji Polsat
- Razem to także kluczowe słowo, za którym stoją działania Fundacji Polsat, a nowa inicjatywa wpisuje się w działania Stowarzyszenia Program Czysta Polska - dodała Paulina Sykut-Jeżyna. „Verano dla dzieci” to pionierski i długofalowy projekt rehabilitacji oddechowej dla dzieci z terenów o największym zanieczyszczeniu powietrza w Polsce. Od 25 lat Fundacja Polsat pomaga najmłodszym, a w jubileuszowym roku w specjalnym programie „Jesteśmy dla dzieci” spełnia marzenia podopiecznych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fundacja Polsat (@fundacjapolsat)

Cała gama kanałów tematycznych
Zgodnie z hasłem „Wybierz swoje wszystko” Grupa Polsat zapewnia całą gamę kanałów tematycznych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W jesiennej ofercie stacji Super Polsat, Polsat Seriale, Polsat Film, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat Rodzina, Polsat Café, Polsat Games, Polsat 1, Polsat 2, TV4, Polo TV, Eska TV czy Disco Polo Music także dużo nowości oraz ulubione seriale i programy widzów tych stacji.

- Te drzwi są dla Was zawsze otwarte. Do zobaczenia! - zakończyła „Wieczór z Gwiazdami” Paulina Sykut-Jeżyna.

Jesienią 2021 roku zapraszamy do Telewizji POLSAT!

Komentarze