2021-08-28

Dorota Gawryluk: „Wydarzenia” to sprawdzone informacje

0

Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki stacji o kulisach pracy redakcji programu „Wydarzenia” i Polsat News. Dorota Gawryluk w specjalnej rozmowie opowiada, w jaki sposób przygotowywane są materiały do najważniejszego programu informacyjnego Polsatu. Co wyróżnia zespół reporterów? Jakie wartości przyświecają członkom redakcji?

Zespół świetnych reporterów
Dorota Gawryluk nie kryje satysfakcji z pracy redakcji flagowego programu Telewizji POLSAT i Polsat News. - Zawsze jestem bardzo zadowolona z materiałów. Mamy zespół świetnych reporterów, którzy pilnują tego, żeby informacje były dobrze sprawdzone, a rzeczywistość pokazana była z każdej strony. Mój zespół wyróżnia dbałość o szczegół. Czasem zadaje pytania: Czy na pewno tak jest? Czy taka liczba jest sprawdzona? I zawsze okazuje się, że mogę wierzyć swoim dziennikarzom - podkreśla Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT.

Kierując się wartościami
Docenili to także widzowie, którzy wiosną wskazali „Wydarzenia” jako swoje główne źródło informacji spośród telewizyjnych programów informacyjnych. - Dbamy o uczciwość, prawdomówność, rzetelność i pracowitość. Te wartości mogą służyć wszystkim, nie tylko dziennikarzom - dodaje Dorota Gawyrluk. Zobacz wideo!

  

Wydarzenia codziennie o godz. 18:50, a od poniedziałku do piątku także o godz. 12:50 i 15:50 w Telewizji POLSAT.

Komentarze