2021-08-26

Liga Mistrzów UEFA oraz PKO BP Ekstraklasa w Polsat Box

0

Najważniejsze klubowe piłkarskie rozgrywki przez kolejne sezony w naszej ofercie. Zarówno europejskie - Liga Mistrzów UEFA, jak i polskie - PKO BP Ekstraklasa ponownie dostępne dla abonentów Polsat Box (wcześniej Cyfrowego Polsatu). To kolejne sezony, gdy w Polsat Box można oglądać najlepszą europejską i polską piłkę nożną.

- Ligę Mistrzów UEFA przez trzy kolejne sezony będzie można oglądać na kanałach i w serwisach PPV Polsat Sport Premium. Są one dostępne we wszystkich trzech technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT w ramach pakietu Polsat Sport Premium
- PKO BP Ekstraklasę przez dwa kolejne sezony abonenci Polsat Box będą mogli oglądać w kanałach CANAL+ SPORT3 i 4. Z Pakietu Ekstraklasa można skorzystać w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV
- Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA będzie można również zobaczyć w serwisie i aplikacji Polsat Box Go, które 1 września zastąpią Iplę i Cyfrowy Polsat Go (obydwa serwisy zmienią się wówczas w Polsat Box Go)

- Cieszymy się, że najważniejsze klubowe rozgrywki piłkarskie, czyli europejska Liga Mistrzów UEFA i polska PKO BP Ekstraklasa, przez kolejne lata będą dostępne dla naszych klientów w Polsat Box. Lewandowski, Messi i Ronaldo wracają do gry, a my dzięki Polsat Box Go zapewniamy naszym klientom swobodę i wolność w wyborze sposobu, miejsca i urządzenia, na jakim będą mogli ich oglądać - mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

Liga Mistrzów UEFA w Polsat Box i Polsat Box Go

W Polsat Box najlepsza na świecie piłka klubowa, czyli Liga Mistrzów UEFA będzie obecna co najmniej do 2024 roku - nieprzerwanie od 2018 roku. Każdy kolejny sezon to 138 emocjonujących meczów Ligi Mistrzów UEFA, w tym mecz o Superpuchar Europy. Łącznie przez trzy lata widzowie zobaczą ponad 400 spotkań najlepszych klubów w Europie.

Rozpoczęcie pierwszej kolejki fazy grupowej zaplanowano na 14-15 września. Do walki o puchar UEFA Champions League staną 32 najlepsze drużyny lig Starego Kontynentu.

Pakiet Polsat Sport Premium jest dostępny z pakietami podstawowymi S, M i L, w cenie 20 zł miesięcznie.

PKO BP Ekstraklasa w Polsat Box - rywalizacja najlepszych polskich drużyn

Dzięki współpracy z CANAL+ sportowe emocje związane z rozgrywkami PKO BP Ekstraklasy będą towarzyszyć abonentom Polsat Box co najmniej do 2023 roku.

Mecze można oglądać w kanałach CANAL+ SPORT3 i CANAL+ SPORT4 dostępnych w pakiecie Ekstraklasa w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV. Zapewnia on dostęp aż do 306 meczów, magazynów ligowych oraz skrótów i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełniają audycje prezentujące archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek.

Pakiet Ekstraklasa jest dostępny z pakietem podstawowym L, w cenie 10 zł miesięcznie.

Komentarze