2021-08-18

Występy muzycznych gwiazd podczas Festiwalu Piękna 2021

0

Kto zaśpiewa w trakcie gal Miss Polski, Miss Supranational i Mister Supranational? Od piątku 20 sierpnia do niedzieli 22 sierpnia na antenie Polsatu Festiwal Piękna 2021. Na scenie amfiteatru Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu wybrane zostaną dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszy mężczyzna, a publiczność i widzowie będą świadkami gorących występów muzycznych. Wśród artystów m.in. Kayah, Viki Gabor, Nick Snickler i Anna Karwan. Transmisje na żywo w Telewizji POLSAT.

W piątek 20 sierpnia o godz. 20:00 muzycznymi gwiazdami wieczoru będą Kayah i Viki Gabor, ale o wyjątkową atmosferę na gali Miss Polski zadbają również Anna Karwan i Nick Sinckler.

Z kolei w sobotę 21 sierpnia o godz. 20:00 wyborom najpiękniejszej kobiety świata będą towarzyszyły występy wspaniałych artystek. Porywającą oprawę muzyczną stworzą: Kasia Moś, Alicja Szemplińska oraz gwiazdy Wielkiej Czwórki programu „The Four. Bitwa o Sławę” - Karolina Leszko i Sabina Jeszka. Wokalistki wspólnie otworzą galę i już na początku rozpalą scenę! Wykonają medley wielkich przebojów Beyoncé, Alicii Keys oraz Whitney Houston zatytułowany „Eksplozja kobiecości”.

Następnie w niedzielę 22 sierpnia o godz. 15:00 podczas gali Mister Supranational wystąpią polscy i zagraniczni artyści: DJ Jovani, Lanberry, Rodrigo Massa i Mateusz Ziółko.

Festiwal Piękna 2021 odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Wszystkie trzy gale: Miss Polski 2021, Miss Supranational 2021 oraz Mister Supranational 2021 będą transmitowane na antenie Polsatu.

Telewizyjne show organizowane i realizowane jest przez Nową Scenę, a producentem telewizyjnym jest Polsat. Partnerem Głównym Festiwalu Piękna jest Województwo Małopolskie, a gospodarzem Miasto Nowy Sącz.

Miss Polski w piątek 20 sierpnia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze